Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lebetegedtem a lanybucsum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebetegedtem a lanybucsum elott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerda hajnalban derult egbol villamcsapas szerueb hidegrazas, laz. Elmentem dokihoz, felfaztam. Maskor is volt mar ilyen, de olyan nem, hogy mellette ket napig 39 fokos laz kiserje. Kaptam antibiotikumot, azota szedem. Talan ma jobb a helyzet, nem 39 hanem csak 37,5. Holnap delutan lanybucsu. Direkt nem mondtam el senkinek, bizva abban, hogy jobban leszek. Szerintetek csinaljam vegig jozanul, vagy be merjem vallalni hogy a holnap estit nem veszem be, es iszok? Vasarnap fogyna el a gyogyszer. (Nem kerek negativ hozzaallast, meg hogy az egeszseged fontosabb, stb. Tisztaban vagyok vele, de ilyen nap az eletben egyszer van, es nem tudom, mit csinaljak mert nagyon fontos nekem)

2022. szept. 9. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Reggel vedd be a gyógyszert. Este ihatsz nyugudtan.

Én így csinálnám :D

2022. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj nem lesz ha kihagyod aznap a gyógyszert,de még akkor se ha nem ,ha inni akarsz,ez csak 1 alkalom. Na meg szén tablettát asszem (Clarex) verj be 20 szemet az esemény előtt arra az esetre ha a hasmenésesed lenne a napok óta szedett antibiotikum meg a pia miatt. Többi a közérzeteden múlik, valóban jó nagy pech, ennél rosszabb időzítés nem is lehetett volna. Ez olyan mint annó nálam,párommal, első alkalommal jött volna el hozzám egy hétre, pont arra a hétre nyaltam fel egy vírust,1 hétig fostam mint a patikárius macskája :D le kellett mondanom, mert éjjel is rendszeresen befostam. Soha a büdös életbe nem fordult velem elő ilyen addig se meg azóta se. Úgyhogy áterzem. Jobbulást Neked,majd írj hogy sikerült. 😊
2022. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem minden antibiotikumnál tilos az alkoholfogyasztás. Bizonyos antibiotikumok hatóanyaga blokkolja azt, amivel lebontja a szervezet az alkoholt. De nem mindegyik. Itt olvashatsz erről:

[link]


Ha nem ilyen típusú az antibiotikum, akkor 1-2 pohár sörtől, bortól semmi bajod nem lesz. Ha berúgsz, az azért rossz, mert a májad amúgy is terhelve van a gyógyszertől (akár beveszed aznap, akár nem, de mondjuk én nem bíztatnálak azzal, hogy hagyd ki), plusz még a piát is le kell bontania. Kérdés, hogy mennyit akarsz inni.

Mondjuk én 37,5 hőemelkedéssel lemondanám, pláne, hogy gondolom ez reggeli mérés, este feljebb megy.

2022. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
39 fokos laz nincsen FELfázástol... 👀
2022. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De sajnos van, es nekem is meglepo, sokszor faztam fel mar, de hogy ket napig ilyen durvan lazas legyek, nem fordult meg elo. Csak most, hat miert is ne...
2022. szept. 9. 16:27
 6/16 A kérdező kommentje:
Cifrant kaptam, nem latom a listaban. Remelem nem lesz baj.
2022. szept. 9. 16:31
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Felfázástól NINCSEN láz, hacsak nem súlyos gyulladással párosul.
2022. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
A másik, hogy nekem eszem ágában nem lenne betegen lánybúcsúzni - hadd fertőzzem le a többieket, ugyebár... :(
2022. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

#8

Most mégis mit tehetne, gondolom hely lefoglalva 100 êve stb..

2022. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Covidos vagy, csinálj tesztet. Nem azért irom mert covid bu,i vagyok.
2022. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!