Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lebetegedtem a lanybucsum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebetegedtem a lanybucsum elott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerda hajnalban derult egbol villamcsapas szerueb hidegrazas, laz. Elmentem dokihoz, felfaztam. Maskor is volt mar ilyen, de olyan nem, hogy mellette ket napig 39 fokos laz kiserje. Kaptam antibiotikumot, azota szedem. Talan ma jobb a helyzet, nem 39 hanem csak 37,5. Holnap delutan lanybucsu. Direkt nem mondtam el senkinek, bizva abban, hogy jobban leszek. Szerintetek csinaljam vegig jozanul, vagy be merjem vallalni hogy a holnap estit nem veszem be, es iszok? Vasarnap fogyna el a gyogyszer. (Nem kerek negativ hozzaallast, meg hogy az egeszseged fontosabb, stb. Tisztaban vagyok vele, de ilyen nap az eletben egyszer van, es nem tudom, mit csinaljak mert nagyon fontos nekem)

2022. szept. 9. 08:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jártam hasonlóan, olyan vese medencegyulladásom lett hogy az antibiotikum egy hét után sem akart hatni, majdnem műtét lett a vége. Szóval én becsületesen bevenném, felfázás miatt szerintem sem lennél lázas, ha nem vagy rendesen kivizsgálva akármi más is lehet.
2022. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ráadásul az antibiotikum nál úgy tudom fontos hogy végig szedd,ha abbahagyom, kimarad nem biztos hogy kellően kifejti hatását. Ér a buli annyit mint az egészséged?
2022. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulj meg először is aztán alkoholislzálj.
2022. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#13

Mondod te...

"alkoholislzálj"

😃😃

2022. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Konvertál a telefon.

Ne alkoholizálj akart lenni.

2022. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9-es, egy lánybúcsún milyen helyről beszélünk? :D
2022. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!