Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt hogy nem ahoz a személyhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy nem ahoz a személyhez mentetek hozzá akit a legjobban szerettetek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A kölcsönös szerelem kapcsolat sokaknak nem jön össze. "Bea" reménytelenül szerelmes "Krisztianba" de a fiu ezt nem viszonozza mert vagy nem az esete a lány vagy ő is másba van belezugva. Ilyenkor sokan beerik egy kisebb szerelemmel. Hiszen az élet megy tovább.
2022. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Házas még nem voltam, viszont nem kezdtem soha úgy kapcsolatba, hogy az előzőt nem zártam le. Nincs legjobb szerelem, minden kapcsolat más, függ a kortól, a kapcsolat hosszától, az emberek összeillőségétől, sőt sok esetben attól, hogy miért, és ki vetett véget neki, és biztos lennének másnak más szempontjai.

Ha a szívemre teszem a kezem a kamaszkori szerelmemet szerettem a legjobban, hát életem legnagyobb hibája lett volna vele házasodni!

2022. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki csalják a házastarsukat az mind ilyen.
2022. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#1

Ez így van, és nagyon szomorú. Komplett emberi sorsok dőlnek így bele a boldogtalan "langyosfosba".

2022. szept. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Aki olyat szeret akit ő nem, es nem azt aki őt szereti az szánalmas.
2022. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ahhoz mentem hozzá, akivel kölcsönösen egymást szeretjük.

Kapcsolatban sem voltam soha olyannal, aki ló nincs szamár alapon még épp megfelelt volna. Akkor inkább egyedül.

2022. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb nő így csinálja.

Jellemzően a férjük nem életük szerelme lesz, hanem egy random béta balek, aki eltartja/nem lép félre (mert nem is néz ki úgy h megtehetné). Szerelem és házasság ritkán ugyanaz.

2022. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
7-esnek savanyú a szőlő. Miért nem veszel el egy béta nőcit te is és élhetnétek boldogan?;)
2022. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
8: aha nekem savanyú de mégis te személyesedsz ;) objektiven válaszoltam csak, fáj az igazság, mi? Pedig ez van, önmagatoknak is hazudtok erről.
2022. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Én a 6-os választ írtam, kedves 7-es, nem lenne mire irigykedjek. Pláne nem rád.
2022. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!