Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt hogy nem ahoz a személyhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy nem ahoz a személyhez mentetek hozzá akit a legjobban szerettetek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 00:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, érdekes dolgokat írtatok:)

Szerintem ne személyeskedjünk, hisz az sose jó, de #7 tényleg elég "merészen" fogalmaztál.

Én bízom azért benne, hogy nem úgy működnek a dolgok ahogy írtad.

2022. szept. 26. 18:56
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

7 vagyok: 10 neked annyit, hogy nem azt írtam, hogy irigykedsz, hanem hogy nem vagy hajlandó a valósággal szembenézni, és fáj az igazság. ne irigykedj rám, ki kért meg rá amúgyis....hidegen hagy mit gondolsz.

kérdező neked meg: ja, lehet h erősen fogalmaztam, de nem 20 éves kis taknyos vagyok, láttam már 1000 ilyet, ha nem 1001-et, reméld csak, attól ez még így van. A házasság a stabilitásról szól, és ezt a nőknek jellemzően nem az a férfi adja meg, akibe fülig szerelmesek és mély érzelmek vannak. Minden nő múltjában még a férje előtt ott van egy olyan ex, akit sokkal jobban szerettek, mint azt, aki a férjük lett. Más kérdés, hogy az idő, a lekötöttség, az önmagának való belemagyarázás eltorzítja mindezt a nő fejében. Attól még ez tény marad.

2022. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy több embert egyformán, de más intenzitással szeressen valaki. Minden korban, élethelyzetben megvan a megfelelő partner, aki akkor az igazi, de mikor a körülmények miatt megváltozunk, fejlődünk, újraértékelünk dolgokat, akkor már másfajta emberre van szükségünk. A gimis szerelem például sok esetben lángoló és elsöprő, de a való élet mókuskereke hamar felőrölné. Az egyetemen fűződő kapcsolatok tapasztalatom szerint már tovább tartanak, de ott is kialakulhat szakadék, ha a világ két messzi pontjára vágyik a pár két tagja diploma után.

Hozzámenni inkább ahhoz érdemes, aki kialakult felnőtt személyiséggel vág neki egy kapcsolatnak.

Ezek nem béta pasik és sunyi nők, akik beérik kevesebbel, inkább realistáknak nevezném.

2022. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Én osztom a 7es véleményét/megfigyelését, annyi finomítással, hogy a nők sem hülyék. Én több "alfa k.rógépet" láttam már aki 30-as éveire alkesz raktáros vagy drogos tv előtt tespedő lett. Ha összeáll "élete nagy szerelmével" abból nem sok jó lesz se neki, se a gyerekeinek hosszú távon. Az ilyen alfák fiatalkorukra mindent (azaz nőt, figyelmet, népszerűséget, szerelmet) megkapnak amit csak akarnak, ezért nem is motiváltak és hamar kiégnek. A kielégítetlen béták meg hajtják magukat ezerrel. Bill Gates sem volt egy nőcsábász ;)



"Bétákból" van a sok, objektíve ők a sikeresek mert tőlük van a legtöbb gyerek, még ha becsúszik egy-egy alfa kakukktojás is néha egyes családokba. Ráadásul a nők leginkább az apjukhoz hasonlót választják, aki szintén nagy eséllyel béta volt. Nem véletlenül vannak úgy a dolgok ahogy vannak.


Az alfák kora már rég letűnt, amikor csak erőszakkal lehetett elérni dolgokat. Majd ha összeomlik a társadalom, megint ők lesznek toppon.

2022. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Én férjem teljesen béta, ahogy a 7-es írja, gazdag és szorgalmas a munkájában, a nők szóba se állnának vele, el is tart, pedig kölyök sincs, csak annyi a különbség, hogy nagyon szerelmes vagyok belé.
2022. okt. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!