Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lagzin még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lagzin még mindig szokás eljátszani a mennyasszony rablást ha igen miért?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mer' beb*szva pojén
2022. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
a legviccesebb az lenne, ha eltelne 1, 2, 3, 8 óra is és nem kerül vissza...
2022. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Az utóbbi időben ami lagzin voltam, mindenütt volt menyasszonyrablás (az enyémen is). Gondolom, mert szokás, hagyomány, mint a menyasszonytánc is vagy az éjféli töltött káposzta. Meg miért ne? Nehogy már minden ilyen bulis dolgot utáljunk, hát azért van a lagzi, hogy ilyenek történjenek. Ha nem akarna az ember semmi ilyesmit, akkor tartana egy állófogadást a szertartás után és kész.
2022. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Elég nagy baromságnak tartottam mindig is.

Alapból hányok ettől a PC woke-izmustól, de ennél a dolognál még nálam is mindig kicsit megcsörrent a szexista alarm, hogy basszus milyen gáz a 21. századi civilizált világban a menyasszont egy tárgyként vagy rabszolgaként "ábrázolni" akit kiéhezett kanok elrabolnak. Nyilván nem kell sokat gondolkozni ahhoz hogy felnőtt ember tudja, milyen célból rabol el 5-10 férfi egy szép fiatal nőt.

Persze ha családdal mész esküvőre és egy 5 éves gyereknek elmagyarázni ezt, megintcsak érdekes - főleg hogy az említett PC woke világban már az indiánok se rabolhatnak el nőket, szóval ezek a dolgok némi plusz magyarázatot és felvilágosítást igényelnek.


A rengeteg rémtörténetről már ne is beszéljünk, szinte mindenkinek van olyan ismerőse aki látott már olyan esküvőt ahol a emnyasszonyrablás nagyon rosszul sült el.


Én egyetlen esetben tartom ezt elfogadhatónak, ha maga a menyasszony nagyon éli ezt és kifejezetten ő kéri.. (ugyanis ismerek olyan -egyébként krimi és logikai játék mániás- nőt is aki a saját menyasszonyrablását fél évig tervezte, különféle kincskereső logikai feladványokkal stb). De ha a menyasszony a legkisebb nemtetszését fejezi ki, vagy a vőlegénynek nem tetszik az ötlet akkor sztem full tabu a téma, és ha a haverok ennek ellenére megpróbálkoznak vele... az én esetemben pl. nem lennének onnantól már haverok többé.

2022. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
5: ilyenkorra már annyit ivott mindenki h gangbang szóba se jönne.. de az reálisabb h elviszik valahova az erdőbe azt eltévednek és csak reggel talál rájuk a kutyás kereső osztag. láttam már ilyet.
2022. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég voltam egy esküvőn, ott volt menyasszonyrablás.
2022. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Hallottam egy emberről aki lapáttal támadt a felesége "elrablóira"

Elvileg eltörte egy haverja állkapcsát és egy másik orrát, aztán még meg is szúrt valakit, amikor megpróbálták lefogni. 2 méteres emberről beszélünk aki nagyon könnyen bepöccen. Szóval azért csak ésszel. Minden ostoba szokást nem kell majmolni.


Mégiscsak emberrablás BTK kategóriás bűntényről beszélünk, még ha csak viccből, akkoris, a védekezés lehet tök jogos, pl. a menyasszony valakit nyakonszúr, akkor nem vonható felelősségre, mert csak védekezett


Gondolom az utcán se rabolnád el "viccből" a haverod nőjét, vagy ha igen nem csodálkoznál ha otteremne a rendőrség és lelőnének. Akkor egy esküvőn miért kell ostobaságot csinálni?

2022. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Zenész barátom mondta hogy volt már minden féle lagziba zenélni, de a leges legjobb az volt hogy menyasszony rablás, kis idő elteltével (1,5 óra) nem került elő a menyasszony de már keresték. Egy játszótér volt a helyszín mellett és ott dongettek az új asszonyt.
2022. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat őszintén szólva fogalmam sincs hogy alakult ki ez a hagyomány de érdekes
2022. nov. 2. 18:27
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

"Mégiscsak emberrablás BTK kategóriás bűntényről beszélünk", ember, te láttál már menyasszonyrablást? :D :D :D Én voltam menyasszony, akit történetesen "elraboltak" a lagzin, hát nem igazán volt ingerenciám leszúrni senkit. Eleve egy esküvőn az ember a barátaival, családjával ünnepel, szóval már önmagában ez nem indokolná a nagyon heves reakciókat. De az meg, amikor egyszer csak odajött hozzám a koszorúslányaim egyike, hogy menjek el vele "sétálni", aztán páran mentünk kicsit lovaskocsival egy kört a városban, az aztán marha durva volt, tényleg. És minthogy a férjem nem talált meg (hiszen ugye ez lenne a lényege ennek az egésznek, hogy keres és nem talál, egyébként beavatott barátokkal keresett ő is, olyan emberekkel körülvéve, akikben szintúgy megbízik, hiszen mások nagyon nem is voltak az esküvőnkön), kitalálhattam neki egy feladatot "büntetésből". Konkrétan szerenádoznia kellett nekem. Most az egy dolog, hogy jó pár pohárka után, kicsit sem szomjasan a kedves vőlegény énektudása mennyire volt élvezhető, de azért a rendőrséget kihívni egy kicsit erős lett volna ezért :D


Komolyan, ti milyen környezetben éltek, hogy ezek a válaszok születtek?


#3 voltam eredetileg.

2022. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!