Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet összeházasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összeházasodni úgy, hogy nyugtom legyen?

Figyelt kérdés

Nem akarok kiöltözni, nem akarok sok pénzt belefektetni, nem akarom hogy ott legyenek mások, és én sem akarok ott lenni.


Szégyellős vagyok, utálom a felhajtást, nem szeretem ha kameráznak, vagy ha látnak, így online esküvőt sem akarok!


Csak egy papírt szeretnék aláírni és itthon szeretkezni a párommal, majd leinni magam és kajálni.

Akarom, hogy tudjanak róla a rokonaink, mert muszáj őket is elviselni, és nem akarok velük konfrontálódni emiatt. Azonban azt akarom, hogy hagyjanak békén, de azért bökjék oda, hogy sok boldogságot, g*cik.


Hogyan tudnánk ezt megoldani? 21L


2022. dec. 13. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
nem kell templomi esküvő, városházán pár perc alatt elintézik, egy papírt kell aláírni, asszem egy hónapban egy nap még ez ingyenes is
2022. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Jaj Balázs. Mikor lettél te lány? Egyre betegebb vagy.
2022. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
De a Bazsinak hogy lenne már jelöltje?
2022. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Ha ott lennék, legszivesebben én is egy végletesen egyszerű esküvőt tartanék, mindenféle felhajtás nélkül, ahol tényleg csak a legközelebbi rokonok/barátok vannak jelen. Templom du. 3, polgármesteri hivatal 4, aztán csá. Este elmenni egy egyszerűt vacsizni és kész.


Szerintem ez nem megvalósíthatatlan: a polgárit gyorsan le lehet tudni, és a templomi szertartás sem tart sokáig, és nem kell egyik helyre sem vendégek százát meghívni, és nem szükséges utána hajnalig tartó bulit sem rendezni.


/F

2022. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Két tanús esküvő. Nincs felhajtás, költözni se kell, ha nem szeretnétek. Vagy tartsátok csak polgárait a rokonokkal azt ennyi. Nem kell túlgondolni, ha a párod is benne van.
2022. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi így csináltuk. Csütörtök délutánra kértünk időpontot polgárira, és szóltunk, hogy semmi hacacárét nem szeretnénk. Nem volt esküvői ruha, csak egy csinosabb ruha. Mindkettőnk szülei, testvérei és 2-2 barát volt csak ott.
2022. dec. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
A házasságkötés gyakorlatilag egy szerződés aláírása, amihez mindössze az anyakönyvvezető, két tanú és a pár szükségesek. Nem bonyolultabb, mint egy ingatlan adásvétel. Hétköznap munkaidőben minden anyakönyvi hivatal biztosít ingyenes időpontot. Ha szeretnétek, elég négyen bemennetek és aláírni. 10 perc és házas vagy. Minden más opcionális. A rokonokkal nem csak úgy lehet tudatni, ha a saját szemükkel nézik végig az esküvőt.
2022. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy a rokonaim sértődékenyek, ha nem lesznek meghívva, akkor is problémáznak, ha pedig ott lesznek, kamerázni fognak.
2022. dec. 14. 09:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"..nem akarom hogy ott legyenek mások, és én sem akarok ott lenni."


Sehogy. Csak személyes jelenléttel lehet házasodni. Ez nem úgy megy , hogy küldesz magad helyett egy meghatalmazottat. Szóval, ha nem vagy képes ott lenni, akkor sehogy.

2022. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem kell tudomást szerezniük a tényről, elmentek, szereztek tanúkat (haverok, barátnők, stb), megtörténik a dolog, majd éltek tovább nyugodtan, nem vagy köteles megosztani ezt a tényt a rokonokkal
2022. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!