Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet összeházasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összeházasodni úgy, hogy nyugtom legyen?

Figyelt kérdés

Nem akarok kiöltözni, nem akarok sok pénzt belefektetni, nem akarom hogy ott legyenek mások, és én sem akarok ott lenni.


Szégyellős vagyok, utálom a felhajtást, nem szeretem ha kameráznak, vagy ha látnak, így online esküvőt sem akarok!


Csak egy papírt szeretnék aláírni és itthon szeretkezni a párommal, majd leinni magam és kajálni.

Akarom, hogy tudjanak róla a rokonaink, mert muszáj őket is elviselni, és nem akarok velük konfrontálódni emiatt. Azonban azt akarom, hogy hagyjanak békén, de azért bökjék oda, hogy sok boldogságot, g*cik.


Hogyan tudnánk ezt megoldani? 21L


2022. dec. 13. 21:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10# Muszáj elmondani nekik, hidd el, mert hatalmas vita kerekedne ebből. Barátaim nincsenek. Na majd megoldjuk. xD
2022. dec. 14. 12:09
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
#11 tudod, ha valamiről nem tudnak, az nem fáj nekik :D
2022. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De kiderülne, szülők elől ezt lehetetlen eltitkolni.
2022. dec. 14. 12:26
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És nem mindegy mit mondanak a rokonok? Ha felnőtt vagy házasodni , akkor ahhoz is, hogy ne foglalkozz azzal mit mondanak. Rengeteg 2 tanús esküvő van, ne izgulj.
2022. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%

A közeli rokonokat illik meghívni, akármilyen kicsi, felhajtás nélküli esküvőt csináltok. Nem szabad őket megbántani, biztosan szeretnek téged. Egy esküvő jó esetben csak egyszer van egy ember életében, később bánnád, ha nem hívtad volna meg azokat, akiket kellett volna. Ezt utólag már nem lehet pótolni.


Szóval egyáltalán nem kell nagy banzájt csapni, lehet csinálni gyorsan, kevés vendéggel, csak a hozzátok közeli rokonokkal, barátokkal. Utána kis pezsgőbontás, koccintás, gratulapuszi, pogácsa, szendvics és már mehet is mindenki az útjára. Igazán nem nagy dolog, ennyit el lehet és kell viselni, utólag örülni fogsz, ha így teszel.

2022. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
"Barátaim nincsenek." - Ezt az egyet elhiszem neked. Egyébként tudsz róla, hogy 30 éves kor alatt senki nem használ xD-t? Ha már 21 éves lánynak adod ki magad, próbálj meg ne úgy írni, mint egy tipikus cheugy.
2022. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem még kicsit várj a házassággal. Én megértem hogy izgulós vagy meg nem akarsz nagy felhajtást de amíg ennyire nem szakadtál le a családodról addig szerintem hiányzik egy bizonyos mentális érettseged hozzá. Ez nem ciki hiszen még csak 21 vagy ;)
2022. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem most rögtön, hanem 1-2 év múlva lesz a házasság, de hamar eljön és kicsit előre gondolkodom.


16# XDDDDDD Csakhogy eret vágj.

2022. dec. 15. 10:54
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Ismét egy ezeréves szöveg. Tényleg nem csoda, hogy egyetlen barátod sincs.
2022. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy csoda, mondjuk abból a szempontból az, mert örülök neki.
2022. dec. 15. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!