Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hasmenés esküvőn kaja miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés esküvőn kaja miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt már rossz élményetek esküvői kaja miatt?


Én tegnap voltam egy nagyon kedves barátnőm esküvőjén koszorúslányként. Ízlett is az étel, nem vol semmi baj, meg is kezdődött este a táncos része a dolognak, elég jól éreztem magam egy fiúval ráadásul, de szép fokozatosan sajnos elég rosszul lettem.


Nem sokkal később szörnyű hasmenésem volt, annyira fájt a hasam közben, hogy azt nem tudom leírni. Ültem kb. 20 percig a wc-n. És ez azért furi, mert bár nem kérdeztem végig nyilván mindenkit, de senkiről sem tudok, hogy gondja lett volna. Úgyhogy nem tudom mi váltotta ki ezt.


Húslevest ettem, meg többféle sült husit burgonyakrokettel, céklával, egy nagyon minimálisat székely káposztából. Meg egy szeletet a tortából, de azt igye már bőven a menüsor után.


Csalódott vagyok, mert addig szuperül éreztem magam, onnantól kezdve viszont rémálom lett az este.



2023. ápr. 22. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha másnak nem volt gondja, akkor ez nem ételmérgezés, inkább étel-intoleranciád lehet. Valami összetevőre érzékeny voltál. Ha minőségileg lett volna baj az étellel, akkor nem te lettél volna csak akin kitör a hasmenés.
2023. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Szegény, azért koszorúslány ruhában nem lehetett ez egyszerű művelet... Gondolom mikor kirobbant belőled, a klotyó is kb. felrobbant.
2023. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy szokatlan módon egy kicsit több alkoholt fogyasztottál?
2023. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ittam sok alkoholt.
2023. ápr. 22. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a saját esküvőmön ment a hasam sőt ott nem csak nekem, a tortától volt mint kiderült túl régi volt... Így utólag vicces akkor nem volt az.
2023. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer egy bálon jártam hasonlóan. Ott nem volt baja az ételnek, valamire érzékeny lehettem. Illetve nekem olyan is előfordul, hogyha nem eszem egész nap rendesen, majd egy ilyen alkalmon elkezdek nem odafigyelve össze-vissza enni, mindent megkóstolni, akkor a hasam nem tolerálja.
2023. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Azt írod másnál nem volt hasonló gond. Valamit nem tolerált az emésztő rendszered. De lehetett korábbi étkezéstől , vagy valamilyen hurutos fertőzéstől is.

Sajnálatos eset.

Voltan én is sok lagziba, éttermes, régebben sátras. Velem nem történt olyan kellemetlenség.

Viszont vőlegényt láttam egyszer berottyantani. Az nem a kaja miatt volt stresszes típus volt a haverom. És egyszer csak, negált a násznép mert be ka..kil.

2023. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Annyi tortent hogy izgultál.

Nekem minden stresszesebb helyzet utan kozvetlen van. Erettsegitol kezdve allasinterjun at mindig amikor valami fontos van. Semmi koze az ethez csak vegre minden jol sikerult, kicsit pihent a tested es a lelked es igy adta ki a szervezeted hogy sok volt neki

2023. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!