Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Még soha nem voltam esküvőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam esküvőn. Más is van így?

Figyelt kérdés

Már kezdem úgyérezni hogy valami nem ok velem. Nem vagyok otthonülő mormota, vannak barátaim, de valahogy semelyik se házasodik, vagy ha igen akkor is csak néptanácsi. Mindig olyanoktól hallom hogy ilyen meg olyan meg hány esküvőre hivatalosak akik ilyen távoli ismerőseim…

Valami baj lehet velem? Nagyon elkeseredett vagyok, tudom hogy “semmi különleges” (mindenki ezt mondja) mégis, szeretném egyszer én is átélni…

Valami olyasmire saccolok hogy ez generációs trauma mert anyukámnak az egyetlen vágya volt hogy esküvője legyen, nagy fehér ruhába és sajnos nem jött össze. Szingli 2 gyerekes anyaként mikor kicsik voltunk soha nem hívtak meg minket esküvőre…

Most meg már felnőttem, 30 vagyok és még mindig nem jött egy meghívó sem.. Ja hogy a sajátom?! Épp most lettem szingli 6 év után ahol szintén nem kérték meg a kezem…

Vannak itt még sorstársak?



2023. jún. 28. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi 6 évben átlag évi 2 esküvőn voltunk. Rengeteg barátunk van, mindenféle társaságból, de főleg ex egyetemi csoporttársak. Nagyon sokan meghívtak az esküvőjükre, mert kedvelnek minket és mi visszahívtuk őket a sajátunkra.

Most már ez a szám csökkenni fog, max a rokonságban lesz 1 meg van 2 barátnőm pártában (az egyik jegyed, a másiknak is van kapcsolata).

Szóval valahol olyan közegbe kell kerülni.

Unokatesóm járt hasonló cipőben, mint te, mikor a sajátját szervezte azt se tudta hogy kezdjen bele, de nagyon sokat segítettem neki, hogy hol mit láttam tapasztaltam, aztán ami tetszett neki ötlet azt átvette. Neki pl másik oldalról fiatalabbak az unokatesói, így ott még lehet 1-2 esküvő.

Testvérednek se volt esküvője?

2023. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban voltam egyszer, nagyon unalmas volt. Örülök,hohy nem kell ilyenekre mennem,meg azért ilyenkor illik pénzt is adni, az meg nekem nincs sok.
2023. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!