Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő szülők nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő szülők nélkül?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: kicsi esküvő, szűk család és barátok. Anyámat nem akarjuk meghívni, mivel nem jó a viszony, nem is beszélünk évek óta. Ismerősöktől tudom, hogy sokat próbál kérdezősködni rólam, de nem szoktak neki annál többet mondani, hogy jól vagyok. Van egy 5 hónapos babánk, de őt sem akarta még látni, rokonoknak mondja, hogy egy olyan nőtől van unokája, aki neki nem tetszik, ezért nem érdekli a kislány sem. Lényeg, hogy tartunk tőle, hogy valahogy tudomást szerez az esküvőnk idejéről és odajön cirkuszolni. Valaki volt ilyen helyzetben? A két tanús esküvő kivételével, akinek van ötlete vagy átélt hasonlót, írjon!

2023. aug. 26. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

De honnan tudná meg?


Szólj a rokonoknak, hogy ne mondják el nekim

2023. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Meghívnám. Ha balhét csinál egy éltre vége lenne a kapcsolatnak.

Lesz ott olyan ember aki eltávolítja ha balhézna.

De amúgy te ismered.

Ez egy jó alkalom a békülésre, nem hagynám ki.

2023. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem mire jó hogy most a vőlegeny szemszögéből teszed fel a kérdést. Már megválaszoltuk.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..

2023. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es, ki mondta, hogy békülni akar a kérdező?
2023. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az észrevételt, azt a kérdést nem én tettem fel, de már írtam pm-et a kérdezőnek. Kár, hogy ilyen sok embernél áll fenn ez a helyzet, mi is elképzelhetőnek tartjuk, hogy véletlenségből valaki elszólja magát előtte, hogy esküvő lesz és elkezd cirkuszolni, hogy mi az, hogy nem lett meghívva az egy szem fiának az esküvőjére.
2023. aug. 27. 08:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi nem akarunk békülni, abszolút kizárt. Igazából ő sem, de szerintünk nem hagyná ki, hogy balhézzon, így ő lenne a középpontban, amit nagyon is szeret.
2023. aug. 27. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg az anyakönyvvezetőt is és a vendégeket is, hogy szigorúan tartsák titokban, nehogy eljusson anyukádhoz az esküvő időpontja.
2023. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!