Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőszervező ingyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőszervező ingyen?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan esküvőszervezőt, aki ingyen dolgozik, mert a szolgáltatóktól kap jutalékot, megbízható, kedves, Pesten lakik, és tényleg minden apróságra képes figyelni?
2011. jan. 7. 18:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "ingyen" szervezem a csali.Gondoljatok bele,hogy mennyiért adja a szolgáltató a dolgokat,ha egyszer van egy beszerzési ár,egy haszonkulcs plusz a szervező felé jutalék.Ezt konkrétan így egy összegben a megrendelő,azaz a kérdező fogja kifizetni.Nem azt mondják a megrendelőnek,hogy fizessen munkadíjat,hanem pl. a teremdíszítésre rászámolják a szervező díját is.Manapság tényleg nincs semmi ingyen,maximum jó a reklámja.
2011. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő szervezővel egy apró gond akadhat (nem mindig de gyakori sajnos), hogy nem a TE álom esküvődet szervezik meg. Vannak kapcsolataik és oda hurcolásznak, tehát a kapcsolatai közül választhatsz. Nekem anyum szervezte meg, olyan volt, mint egy profi szervező, ráfeszült a neten és mindent kiválogattunk közösen és ÉN döntöttem, megkereste a legmegfelelőbb helyet a legelfogadhatóbb áron és az esküvő előtt 3 hónappal már minden megvolt csak a nagy napot kellett várni. Szerintem egy szülőnél senki sem akarja jobban, hogy a gyereke megkapja az álomesküvőjét úgy ahogy ő akarja. És a szülők is ingyen vannak.
2011. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm szépen, és ha eszetekbe jut az, akivel elégedettek voltatok, várom. :)

Akik pedig a "mit kapok ma ingyen?" szöveget nyomták, olvassanak utána hiszen nem én találtam ki, van ilyen, mint írják is!

És tudom, h nem egyszerű egy ilyet megszervezni, és bármilyen egészen pici gond is adódhat a nagy napon, és azzal nem én szeretnék majd ott foglalkozni, hanem élvezni minden pillanatot, és nyugodt lenni, h ha bármi "baj" lenne, ottvan egy profi, aki elintézi! Szerintem nem minedegy!

2011. jan. 8. 08:11
 14/28 anonim ***** válasza:

Szerintem akik azt írták, hogy semmi sincs ingyen teljesen jó választ adtak a kérdésre, esküvőszervező nélkül is meg lehet úgy szervezni, hogy ne legyen semmi gond, hidd el.

Ha ennyire aggódsz és a kérdésed alapján kb.200 fős esküvőt szeretnél szervezni, akkor meg jobb ha inkább nem ingyeneset keresel hanem valakit aki megmondja, hogy x Ft-ot kér de utána a te utasításaid szerint jár el. Ha nincs rá pénzed, nézz szét a neten, kérdezd meg azokat a barátaidat akik most házasodtak, hogy hogyan szervezték. Kb. 3 hétvégé, egy nagy jegyzetfüzet meg kb.30 telefonhívás szükséges hozzá,(mi tavaly nyáron házasodtunk) kérdés ez mennyit ér meg, illetve mennyit tudsz rászánni, hogy más foglalkozzon vele.

2011. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Egy kicsit tényleg jó lenne,ha elgondolkodnál ezen.Nincs ingyen az sem,amit annak hírdetnek,csak más a neve.Nem munkabért fizetsz a szervezőnek,hanem a szolgáltatások árát növelik meg a számodra,hogy utána a szolgáltató ABBÓL tudjon jutalékot fizetni a szervezőnek.Ha neked ez így is megéri,akkor természetesen a te dolgod,de ingyen akkor van valami,ha te csinálod.

Fogalmam sincs,hogy mit gondolsz mi macera lehet egy esküvővel,de ha elég időt hagysz rá és alaposan utána jársz,hogy hol,mi mennyibe kerül (nagyrészük interneten is megtalálható,így a fotelből sem kell felkelned),akkor rengeteg pénzt spórolhatsz meg,mintha egy "ingyenes" szervezőt megkérsz,hogy dolgozzon neked.

2011. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy így is megéri Neki, hiszen valóban magasabb lesz az ára a szolgáltatóknak, viszont ha nekem kihozza abból az árból az egész esküvőt, amit mi rászánnánk, (kb 7-800 ezer Ft, és kb 40fő lesz), ráadásul, Ő minden apróságra figyel, és bármi kérdés, vagy nehézség merül fel az esküvő napján, Ő ezt kezeli, az nekünk megéri!

Május-júliusig szertnénk valamikor az esküvőt, és annyira közelinek tűnik a nap, hogy jobban érezném magam, és nem aggódnék annyit, ha egy profira is számíhanánk...

Jó szervezőnek tartom magam, de esküvőkben szerencsére nincs tapasztalatom, és jóesetben ez az egy lesz az életemben, így nem bánnám, ha lenne segítség... :)

2011. jan. 8. 20:33
 17/28 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed.Nekem nem lenne szivem olyan munkáért fizetni,amit én is meg tudok csinálni.Nekünk 30 fős esküvőnk volt és 400ezerből jött ki az egész,úgy,hogy a vendégek felének még a szállodai szobát is mi fizettük.A vendégek másik fele a környéken lakik,így ők hazamentek.

Nem tudnék nyugodtan aludni,ha nem én tartanám kézben a dolgokat,hanem egy vadidegen.Pont attól lennék ideges,hogy vajon tudja-e,hogy mit és hogy szeretnénk,tényleg az és olyan lesz,amilyet terveztünk stb.Spórolni pedig csak úgy lehet,ha te magad nézed végig a piacot,hogy hol mit és mennyiért kínálnak,így reálisan tudsz dönteni,míg egy esküvőszervező csak azoknak a cégeknek az ajánlatát teszi eléd,akikkel ő szerződésben áll,így nem biztos,hogy valóban meg is éri anyagilag őket választani.

Mindegy,a te esküvőd,a te döntésed,én csak elmondtam,hogy mit gondolok róla.

2011. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne 7-8 ezerre számolj. A rengeteg idő amit veled tölt, hogy kiválasszátok a virágot (2-3 virágüzlet), a tortát (5-6 cukrászda), a ruhát (3-4 szalon), dekorációt, helyszínt, zenészeket/dj-t az neki mind idő és ő neki mind rendesen megtérül a szolgáltatóknál tehát 30-40ezret fogsz neki fizetni minimum. Nekem édesanyám tartotta a kezében a dolgokat a szervezés alatt és sikerült olyan helyszínt találni, ahol volt "rendezvényszervező" aki azért felelt, hogy a pincérek időben hozzák a kaját, ne pihenjenek és ha baj volt ő oldotta meg és neki fizetést a helyszín adott mert ő ott dolgozik konferencia szervezőként stb. Nagy segítség az esküvőn magán egy ceremónia mester is ő is kézben tartja a dolgokat figyel és segít gördülékennyé tenni a dolgokat. Még egy plusz embert nem szívesen láttam volna ott téblábolni, mert azért nagy baj nem szokott beütni egy-egy esküvőn, amit ne lehetne fél perc alatt korrigálni.
2011. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 7-800 e-ből jött ki, és negyven fős volt, tavaly, de nem volt szállásfoglalás, nem kellett autótbérelni (Mi magunk szerveztük tavaly)
2011. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szia!Én tudok neked vőfélyben fotósban +videósban és zenészben segíteni!És már neked nem is kell sok te is eltudod rendezni nyugi!Ha valamelyik érdekell akkor szólj!
2011. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!