Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőszervező ingyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőszervező ingyen?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan esküvőszervezőt, aki ingyen dolgozik, mert a szolgáltatóktól kap jutalékot, megbízható, kedves, Pesten lakik, és tényleg minden apróságra képes figyelni?
2011. jan. 7. 18:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én alapvetően esküvőszervezőként végeztem de még soha nem szerveztem esküvőt viszont amit tanultam rajta az az hogy az esküvőszervezők jutalékkal dolgoznak és annyit kell fizetned amennyit amúgy is szánnál az esküvőre de ha gondolod akkor ismerek egy nagyon jó és gyakorlott szervezőt nála tanultam és nagyon kedves Rátkai Tímeának hívják [link] remélem tudtam segíteni ha van bármilyen kérdésed akkor írd meg tudok segíteni. Sok sikert nagyon és sok boldogságot.
2011. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Májusig még én is megszervezem neked, nem nagy kunszt.

Nekem 50 fős esküvőm volt, amit magam szerveztem, és ki nem adtam volna a kezemből a világ minden kincséért sem az irányitást, annyira élveztem.

2011. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azért csak körülnéznék az esküvőszervezők között, mert lehet, hogy olcsóbban kijösz ha a bérét fizeted ki.

Mert így mond egy árat és annyi!

Az "ingyenes", meg mindenhol fog jutalékot kapni, lehet a véégére többe kerül a leves, mint a hús!

Sok boldogságot!

2011. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Aktuális még a kérdésed?
2011. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
nagyon buta válaszokat kaptál.sajnálom is hogy az emberek nincsenek ezzel tisztában.ez a szakmám, és ingyen dolgozunk, a jutalékból élünk. a cégek akiket megbízunk,szerződéssel állnak velünk, és tőlük kapunk fizetést. pesten nem tudok neked segíteni, de neten biztos találsz ilyet.
2011. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Nincs olyan esküvőszervező aki ingyen dolgozik. Ez csak egy hatalmas csali és reklám. Persze, te lehetsz, hogy nem adsz neki pénzt, de akkor arra ne is számíts, hogy a virágon vagy bármin spórolni fogsz. Lehet, hogy ő tényleg olcsóbban beszerzi, de akkor ráteszi neked a maga kis jutalékát. Sokkal jobban megéri fizetni egy rendes esküvőszervezőt. Ma már elég széles a skála, lehet olcsóbban is találni és akkor tiszta minden és nem kell félned, hogy akkor végülis mennyit szedett le magának az a bizonyos "ingyen" szervező.
2012. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: azért, mert te így dolgozol, nem jelenti azt, hogy mindenki. Vegyünk egy példát. Egy sima menyasszony, ha betalál egy virágoshoz, megcsinálják neki 50 ezerért a csokrokat és dekort (példa, ne az összegen lovagoljon bárki). VAGY: megbízhat egy esküvőszervezőt, hogy menjen be és rendelje meg ő. Ha a csokrok akkor is 50 ezerbe kerülnek, akkor a szervezőnek honnan is van a jutaléka, ergo fizuja? Vagy ingyen dolgozott? Mert ugyanez van az étterem és gondolom a többi esetében is...........tehát ha ő intézkedik, akkor drágább lesz a csokor, a kaja, a dekor, hiszen ki kell termelni a szervező fizetését is. De ezt csak gondolom, mármint abból kiindulva, hogy ingyen senki sem dolgozik, az meg a virágosnak sem buli, hogy a kis 50 ezres átlagárából még fizet a szervezőnek is....inkább az logikus, hogyha a menyasszonyka szervezővel intézteti a virágait, akkor a virágos már inkább 60 ezret mond, mert abból 10 a szervezőé, a csokor meg így számára ugyanannyi hasznot hoz. Hülye lenne a szervező kedvéért kevesebb haszonnal dolgozni....ergo a menyasszonynak mond inkább egy drágább árat, ha szervezővel intéztet.


Ha TÉNYLEG nem kerülne a párnak egy fityingbe sem az esküvőszervező "bérlése", sokkal többen választanák. Nem véletlenül nincs Magyarországon nagy kapása ennek a foglalkozásnak..

2012. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha csak a nagy napra hívják,hogy felügyelje a dolgokat,akkor 5000 ft-ot kell fizetni óránként.
2012. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!