Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy oldottátok meg az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldottátok meg az esküvőt ha az egyik fél szülei állták a gyerekük részét, de a másik félnek nem tudják álni és gyűjteni is csak nagyon keveset tud?

Figyelt kérdés

Párommal mind a ketten dolgozunk, 110e Ft-ot keresünk kb fejenként. Az én részemet az esküvőből anyuék fizetik, a párom anyukája semmivel nem tud segíteni, a párom meg nem tud annyi pénzt félre rakni hogy fél éven belül meglegyen az ő része az esküvőre. Anyukájával lakik még, nem költöztünk még össze, teljesen önellátó, nem sok pénze marad hó végére, így nagyon keveset tud félre is rakni.

Ti hogy oldottátok ezt meg? Vagy hogy oldanátok meg?

22/L


2011. márc. 1. 12:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%

én megértem hogy nem akar várni, én sem akartam csak a férjem nálunk ki tudott fizetni mindent.

ha neked is az álmod az esküvö és nem akarsz várni szerintem fizesd ki aztán majd gyüjtötök butorra.

meg ugyis kaptok ajándékba pénzt a vendégektöl már ha azt kértek

2011. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nyár elején házat szeretnénk venni, az önerőt anyuék adják, szeretnék ha utána nem sokára összeházasodnánk, meg mi amúgy is így terveztük. Én még az autómat törlesztem a szüleimnek vissza, két hónap múlva tudok először félre rakni kb annyit amennyit eddig az autóra fizettem (60e). A szüleimnek nem esne nehezükre kifizetni az egész esküvőt, de én úgy gondolom, hogy a veszekedések elkerülése végett jobb lenne az ő pénzük nélkül megoldani a párom részét.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy akinek volt ilyenben része, az hogy oldotta meg... Nem arra, hogy mi a véleményetek összeköltözés nélkül összeházasodni. Amúgy meg mire összeházasodunk, már a közös házunkban fogunk élni.

Köszönöm a válaszokat, azokét is akik csak rosszindulatú megjegyzéseket tudtak tenni. :)

2011. márc. 1. 12:59
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Mar elnezest kerdezo, de ugy latszik Te most akarsz mindent, a semmibol. Ki tud erre Neked adni olyan tanacsot ami tetszene is Neked?
2011. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nem én kértem meg a szüleimet hogy állják az esküvőmet, hanem ők tartják magukat ehhez a szokáshoz. Nekik ez teljesen természetes, és meg is mondták, hogy ha nem lenne rá pénzük úgy is mondanák.
2011. márc. 1. 13:03
 25/39 A kérdező kommentje:
Kedves Fromoz! A válaszaitok között kaptam olyan választ is ami segít! Ezt köszönöm is! Nekem egyértelmű hogy az előző írásaimban azokra céloztam akik nem segíteni akarnak hanem kukacoskodni.
2011. márc. 1. 13:05
 26/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha a szüleid ennyire szeretnének segíteni, akkor engedd meg. Nem használod ki őket, hiszen ők ezt természetesnek veszik.
2011. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%
legyen esküvő:-) és ha a szüleidnek mondanád hogy most kihagysz pár hónap törlesztést nekik ? akkor is visszakapják a pénzüket csak kicsit késöbb
2011. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%

Én a fiú helyébe nem mennék bele semmibe, sőt téged is elfelejtenélek az tuti. A szüleid mindent alád raknak a fiúnak nincs semmije. A szüleid éreztetni fogják vele a dolgokat.

És hogy akartok hitelt törleszteni ami egy ház esetén 100ezer , akkor marad 100ezretek a rezsire és kajára. Ja és akkor még nem is tankoltál, a kocsira nem fizetted be a kötelezőket. Ja, hogy a szüleid egy életen át....

2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Kiszámoltuk, hogy ha együtt lakunk mire mennyit költenénk kb... Ebbe belefér egy 50e-es havi ház törlesztő és még marad is kb 80eFt-unk. Szóval akkor a párom hagyjon el, és keressen magának egy szegény lányt akinek semmilye sincs... :S Grat a válaszadónak... Jó felfogás...
2011. márc. 1. 13:37
 30/39 anonim ***** válasza:
68%
tE ÚGY GONDOLOD, HOGY A PÁROD majd boldog lesz attól , hogy éreztetni fogják vele, hogy egy senki kb. Előbb utóbb menekülni fog onnan. De azért hajrá!
2011. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!