Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit kell illetve kit illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kell illetve kit illik meghívni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Két tanút kell. Illeni pedig esetleg a szülőket.
2011. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Azokat "kell" akiket szeretnél látni életed egyik legfontosabb napján..

Illik: szülők , nagyszülők, testvérek, keresztszülők, közeli rokonok ,jó barátok

2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

"Kell": két tanú

"illik": ilyen kategória nincs, azt hívtok meg, akit TI szeretnétek ott látni az esküvőn.

2011. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jó ez a kérdés! Nálunk például az van hogy a párom anyukájának a testvéreit (7testvére van) nem is ismerem csak 1-2 vel találkoztam de semmi... Hát őket nem szívesen látnánk....De illik...
2011. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia,


a család az család még ha életedben nem láttad az illetőt, ez az illem :)

a barátoknál mi kizárólag azokat hívtuk meg, akik igazán fontosak és tudtuk, hogy Nélkülük nem lenne ugyan az ez a napunk!! volt persze sértődés, de mi így éreztük jónak!! szuperül sikerült minden!! :)))


Ági

2011. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én kétszer mentem férjhez. Az elsőn 170-en voltunk, mert ezt is illik, azt is illik meghívni. A feléről azt sem tudtam kicsoda, sok van olyan, aki ott volt, és most simán elmegy mellettem az utcán. A másodikon 21-en voltunk, az én tanúm a legjobb barátnőm férje, akit nagyon szeretek (keresztfiam apja), a férjemé a legjobb barátja. Ők családostól voltak, plusz szülők, testvérek, és az egyik kolléganőm, aki amolyan "pótanyám". Nem volt olyan, aki csak azért jött el, mert "illik". Fergeteges és emlékezetes esküvő volt, jobb, mint az első.
2011. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod sokakat illik, főleg falun. De ha mindenkit meghívna az ember, akit illik akkor 300 ember is lehetne minden esküvőn. El kell dönteni, kit hívsz meg, sértődés pedig mindig van!
2011. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TheAnonymus11. ***** válasza:

akit akarsz,nem kötelező betartani az etikát...

közeli rokonokat esetleg

2011. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanúk + szűk család, a többi a ti döntésetek.
2011. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!