Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen ott az esküvőmön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen ott az esküvőmön az apám? Alkoholista, ápolatlan, trágár beszédű, nem tud viselkedni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Éppen ha nagyon akarom fel tudjuk öltöztetni úgy ahogy kell, de nem tud viselkedni, mert már elitta az eszét. Csak a kisteremben esküszünk, a szülők(?) jelenlétében, nem lesz násznép és lagzink sem lesz. De az esküvő után lesz egy kis ebéd valamelyikünk lakásán. Hívjam meg az apámat is az esküvőre, vagy nem nagy gáz, ha nem lesz jelen? Mit fog akkor szólni, ha megtudja, hogy megvolt az esküvő és őt nem hívtuk meg? Engem nem zavarna ha ott lenne, csak a párom családja előtt szégyenlem. Pedig már találkoztak, nem is egyszer, de nem sokat beszélgettek. Ötleteket várok. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 1. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párod családját is hogy őket hogy érintené?
2011. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ha már találkoztak, akkor ugyis tudják milyen. Nem okoz nagy meglepetést...
2011. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is alkoholista és csúnyán beszél. Nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot de attól még az apám és meg is hívtam az esküvőmre. Féltem ugyan hogy hogy fog viselkedni de semmi baj nem volt. Kultúráltan visszafogottan viselkedett. Nekünk vendéglőben volt a vacsora nem kevés piával. De igy visszagondolva valahol büszke voltam rá hogy tartotta magát és nem tette tönkre az alkalmat.
2011. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Legyen ott. Apádat ne szégyelled, mert ha ő nincs te sem vagy!
2011. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem esküvő ide közös élet oda, Te dönts egyedül. Miért kérnéd ki párod családjának a véleményét? Nekik kutya kötelességük elfogadni apudat olyannak amilyen. Ez nem a Te hibád. Ne az érdekeljen, hogy mások esetleg mit gondolnak, hanem, hogy te mit szeretnél.


(Egyébként csak zárójelben jegyzem meg, hogy az emberek szája nagyon csúnya. Szinte lehetetlen megfelelni nekik.

1. Nem hívod meg. Te leszel a legrosszabb, leghálátlanabb ember, amiért apudat nem hívtad meg.

2. Meghívod

2.a Tönkre teszi a nagy napot! Hát igen akkor sajnálni fognak. Te milyen jó voltál vele, ő meg mit tett.

2.b Minden jól alakul. Fel sem tűnik senkinek a dolog


Szóval valóban nehéz, ezért csak azt tedd amit te szeretnél!!!!)

2011. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Apukád SZERET téged? Ha tudod hogy igen, akkor a kedvedért tűrtőztetni fogja magát. Ahogy fentebb is írta valaki.
2011. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hasonló helyzetben vagyok. Elváltak szüleim, mikor 3 éves voltam, aztán apuhoz kerültem. Gyerekkoromban tartottam a kapcsolatot anyámmal, 2 hetente volt láthatása. Aztán ritkultak a találkozók. Ápolatlan, butácska, és soha nem keresett, mikor ott voltam, ellátott, de egy szülinapom se jutott az eszébe...pedig ő tuti ott volt, amiko megszülettem, mégsem emlékszik rá. Egy hónapban van a születésnapunk ráadásul. Magasról tojt a fejemre egész életemben. 8.-os ballagásra még meghívtam, középsulisra és diplomaosztósra már nem. Tervezzük párommal, hogy összeházasodunk. Én biztos nem hívom meg. Volt, hogy 5-8 évig nem is láttam, azt se tudtam, hol él. Véletlen találtam rá iwiwen keresztül, legutoljára majdnem 4 éve láttam, talán többet nem is fogom. Megszült, ennyit tett értem, ezért hálás vagyok. De nem hívom meg.
2011. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Legyen ott. Biztos neked is fontos hogy ott legyen, attól függetlenül hogy amúgy milyen ember.

Segíts neki elkészülni, beszélj vele, hogy ne rontsa el azt a pár percet.

Felnőtt ember, annyit ki kell bírnia.

Apukád miatt meg ne szégyenkezz mások elött, nem te tehetsz az állapotáról.

Viszont késöbb megbánnád ha nem hívnád el, hidd el. Főleg akkor ha majd egyszer meghal, olyan lelkiismeret furdalásod lesz, hogy soha nem tudod majd magadnak megbocsátani... és mindezt azért, mert mit szólnak a párod szülei...

Sok szerencsét apuddal és sok boldogságot a pároddal.

2011. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Még annyit had tegyek hozzá, hogy utálom az ilyen dumát, hogy az apád, meg az anyád, és hogy el kell viselned őket, akármennyire is rosszak, mert mégis csak a szüleid, és ha nagykéssel támadott volna rád, akkor is hívd meg, mert az apád?! Ne tedd tönkre életed nagy napját. Ha nem is inna be, egész nap azon agyalnál, hogy csak bírja ki ivás nélkül, csak ne égessen le.
2011. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg.Ne tegye tönkre az én nagy napomat.
2011. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!