Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem voltam elsőáldozó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem voltam elsőáldozó, esküdhetünk templomban?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok csak érdekel :D

Lehet,hogy más téma de nem tudom,hogy hol tehettem volna fel és úgyis csatlakozik is egy kicsit a témához,na szóval:

Gáz,hogy ha én katolikus vagyok,de nem érzem magam annak?Mármint engem sose neveltek úgy.Mármint én hiszek Istenbe meg minden, de nem érzem katolikusnak magam.


2011. ápr. 8. 23:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*esküdhetek
2011. ápr. 8. 23:04
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Én sem voltam elsőáldozó és mi is templomban esküdtünk. Én sem érzem magam szigorúan katolikusnak, de mivel hiszek Istenben, nekem is fontos volt a templomi esküvő.
2011. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
persze, hogy esküdhetsz! :)
2011. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2011. ápr. 8. 23:11
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Igen.Mi is esküdtünk templomban.Viszont jegyes-oktatáson részt kellett vennünk,és ott mikor megkérdezte a pap,hogy miért is akarunk templomban esküdni,akkor nemes egyszerűséggel csak rávágtuk,hogy mert nagyon szépnek tartjuk a templomi esküvőt,és mindig is szerettünk volna.Kicsi szünet,pap nézett nagyot,de tovább nem firtatta.Mai napig nevetünk,ha szóba jön.Sok boldogságot!
2011. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Esküdhetsz, ha megcsinálod utólag az áldozást, bérmálást, aztán jegyesoktatást, vagy mit.


Viszont nevetségesek az olyan emberek, akik életükben alig voltak templomban és a jövőben sem fognak oda menni, csak mint turista, s ennek ellenére képesek végigvonulni a templomban habos-babosban, csak hogy meglegyen a nagy nap és a fényképes dokumentáció. Ezek külsőségek... Az ilyenfajta emberek úgyis elválnak előbb-utóbb...

2011. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Minden szerdán templomba járok...
2011. ápr. 8. 23:37
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
23:35 lassan 20 éve esküdtünk.De biztos elválunk majd,mert Te azt mondod!Mekkora hülye vagy!
2011. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 20 évhez :)
2011. ápr. 8. 23:43
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

esküdhetsz templomban, csak nászmise nélkül.

(a nászmisén áldoztatás is van, és azt ugye nektek nem lehet)

2011. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!