Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem féltek, hogy átvágnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek, hogy átvágnak? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Annyi helyen lehet hallani ilyen esküvői horror sztorikat, hogy nem is így beszélték meg, vagy nem olyan volt amit megbeszéltek, nem jött el a fotós, videós, más ruhát kaptál mint amit lefoglaltál. Kezdek komolyan aggódni!
2011. ápr. 26. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb helyeken is előfordul ilyen erre csak ezt tudom mondani,de ha nem azt kapod amit kértél lehet reklamálni is!
2011. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne hirdetes alapjan valassz, hanem szemelyi ajanlas szerint.
2011. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Ezért kell az írásos szerződés.

A ruhát meg korábban el fogod úgy is hozni!

Ne parázz, minden rendben lesz!

2011. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez mindig benne van a pakliban, de a fő, hogy nagyon utána kell járni a dolgoknak és nagyon meg kell szervezni mindent.
2011. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Részletes, pontos és ÍROTT szerződés kell, amelyik szolgáltató ilyet nem ír alá, azzal nem szabad semmiben megállapodni. A szerződés arra is térjen ki, mi történik, ha nem jelenik meg a szolgáltató, vagy ha nem hozza azt a színvonalat, amire leszerződtetek. Előre senkinek ne fizess, csak előleget, akkor nem érdekük ellógni a munkát sem!
2011. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják szerződni kell. Nekünk olyan volt pl a zenészekkel, hogy ők x pénzért jönnek el, de ha nem jönnek el ők fizetik nekünk azt az összeget ki. Aláírták, eljöttek, semmi baj nem volt velük, megkapták a fizujukat :) Persze benne van hogy ha rajtuk kívül álló ok akkor ugye nincs mit tenni de ez a te részedről is benne van. Rengeteg ilyen alap szerződést lehet netről leszedni, ami megvéd téged a kellemetlen meglepetésektől. És ne félj felhivogatni őket, hogy ugye minden oké, jönnek, ne aznap derüljön ki hogy épp temetésen vannak vagy kórházban, vagy simán átvágtak.

És ha valami nem olyan mint ahogy TE akarod, vagy megbeszéltétek (nálunk a székszoknya volt probléma) SZÓLJ nekik! Én szóltam, hogy nem ennyit kértünk hanem 10-zel többet és más színű futó volt az asztalra rendelve. Pattogtak, hogy nem igaz ők tudják jobban, de mondtam nekik hogy az engem nem érdekel, le van írva, hozzák baromi gyorsan és cseréljék ki. Ki lett cserélve.

Ha keményebb vagy, és nem hagyod irányítani magad a szolgáltatók által nem fognak szórakozni veled.

2011. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, szerződés és nincs kis kapu!

Addig ne adj egy fillért sem, míg nem kapsz normális szerződést róla.

Mindegy, hogy fotós, videós, ruha.

Mi is így csináltuk!

2011. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Mi az étteremmel jártunk így.

Kb. 30 ezerrel több lett a számlánk, mint számoltuk (22 fős esküvőnél ez sok), majd kiderült, egész este az étterem személyzete a legdrágább feleseket iszogatta a mi számlánkra...

Volt még több egyéb nagy hiba is azzal az étteremmel, ami bosszúságot okozott nekünk, soha az életben nem fogok oda visszamenni!!


Ez Miskolcon a Halászcsárda.

2011. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem mondom, hogy megnyugodtam, de már keresem a szerződésmintákat:D
2011. ápr. 27. 07:34
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
A piával minket is átvágtak,kb. 30 e ft-tal.Ezen kívül itthon maradt a menyecske ruhám abroncsa.Kicsit kellemetlenül érintett.
2011. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!