Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem féltek, hogy átvágnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek, hogy átvágnak? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Annyi helyen lehet hallani ilyen esküvői horror sztorikat, hogy nem is így beszélték meg, vagy nem olyan volt amit megbeszéltek, nem jött el a fotós, videós, más ruhát kaptál mint amit lefoglaltál. Kezdek komolyan aggódni!
2011. ápr. 26. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
az éttermekben mindig lehúznak valamennyivel :D a ruhával miért vágnának át ? az elmult pár évben elég sok esküvőn voltam és egyik helyen sem fordult elő ilyen :)de a személyes tapasztalat tényleg fontos olyan személyeket érdemes választani aki már volt ismerősnél pl fotós és nem volt vele gond :)
2011. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már írom a listát mit kérdezzek meg mindenképpen!
2011. máj. 1. 19:03
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

A szerződéssel kitörölheted... Neked nem kártérítés kell, ha nem jön el a fotós meg a zenész - sokra mész a pénzzel, ha nem lesz fotósod meg tönkreteszik a lagzidat.

Megbízható embert válassz, a ismerőst vagy ismerős ismerősét (ennél távolabbi ismerőst ne).

A ruhával majdnem minden ismerősöm megszívta. 1-2 nappal korábban lehet csak elhozni, akkor pedig már késő, ha kiderül, hogy gáz van. Egyik ismerősöm első viselésű ruhát akart, és kiadták az övét 1 héttel korábbi esküvőre (amire ráadásul hivatalos volt, tehát a család ismerősének! - kisváros!). A másikét nem vitték vissza időben, ezért másikat kellett választania. A harmadiknál utolsó héten derült ki, hogy nem lehet felhajtani a ruhát - pedig megígérték.

Én inkább megvettem az enyémet.

Fotóst ajánlás alapján hívtunk, a zenészek ismerősök voltak (csop.társam zenekara).

Az éttermet többször (legalább ötször!) teszteltük inkognitóban, mindig jó volt mindent. A lagzikor úgy viselkedtek, mintha soha nem láttak volna vendégeket meg násznépet. A fogadópogácsát "elfelejtették" kihozni, a fagyit és a tortát rosszkor szolgálták fel, az 50 főre rendelt éjféli kaja 25 főnek is kevés volt (a többiek elmentek), az üdítőért sorba kellett állni hosszú sororkban, ráadásul melegek voltak az italok (nyár, 40 fok!). Engem pl. senki nem szolgált ki ásványvízzel, pedig jól láthatóan menyasszony-jelmezben voltam, így benyúltam a pultba és másfél l-es üvegből ittam a vizet. Nekem kellett szólni, hogy hozzanak a tortákhoz tányérokat. Hoztak. Villát viszont nem, azt is nekem kellett kérni. Pedig nem hiszem, hogy az én dolgom lett volna.

Szerencsére ennek ellenére a zenekar megmentette a hangulatot. Végül 70 ezerrel kevesebbet fizettünk a végén - apukám nagyon erélyesen közölte, hogy nem fizeti ki a megbeszélt összeget, mert nem voltunk elégedettek.

De az ilyeneket sajnos nem tudod kivédeni, csak ha ismerősökhöz mész.

2011. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

A szerződés igen is véd. Mert a kártérítést egy szolgáltató se óhajtja kifizetni. Egy zenésznek az hol biznisz, hogy ahelyett hogy ő kapna mondjuk 200-at neki KELL fizetnie 200-at? Sehol. Ha ezt bevállalja vagy időben szól, hogy közbe jött valami és van idő még pótolni, vagy eljön és kész. A helyszínen és minden más helyen is a bakikat csak és kizárólag HANGGAL lehet kordában tartani. Meg kell tudni szólalni. Nem a sarokban duzzogni, hogy ez így szar úgy szar, hanem odamenni, hogy hahó mi nem ezt kértük, csinálják rendesen. Amikor választasz egy szolgáltatót ne az ő elképzeléseibe menj bele, hanem a sajátodba. Előre találd ki mit akarsz, milyen típusú menüt, mennyi pincért (meddig lesz rájuk szükség), milyen hangosítás kell, dekor, stb és ezek mikor érkezzenek a helyszínre. Mindent sajna full kézben kell tartani a szolgáltatókkal sokszor találkozni egyeztetni, hogy ugye minden oké, nem lesz semmi baj, stb. Ha nem egy kis tesze-tosza menyasszony jelöltként mászkálsz akkor nem mernek majd átverni, vagy félre vezetni. Én a ruhámat megvettem, mert sok rosszat hallottam a kölcsönzőkről, de ez még nem jelenti azt, hogy minden kölcsönző szar és átvernek. Nézelődj interneten vélemények után, hogy kinek milyen tapasztalata van az adott kölcsönzővel, ahol sok az átverés el kell őket kerülni és kész.

Nem kell félni az átveréstől, keménynek és határozottnak kell lenni és egy jó szerződés igen is megvéd a meglepetésektől.

2011. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ekeke ***** válasza:
Ne csinálj bizniszt az esküvőből és akkor nem csalódsz.
2011. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok minket is átvágtak szinte mindennel az esküvőnkön, pedig próbáltunk urai lenni a helyzetnek:D

A ruha nagyon jó volt,mert újjonnan lett rendelve katalógusból-de valami elképesztő drága volt!

A zenészek (tesóm ajánlotta) kb 60%-al kértek többet mint amiben megegyeztünk-francot se érdekelte, volt pénz!

A felszolgálás kifogástalan volt azon kivül,hogy az összes haver a felszolgáló csajoknak csapta a szelet párjaikkal nemigazán törődve.:D

A násznagyok úgy beálltak, hogy összevissza keverték a menyasszontánc-pénzeket mai napig se tudjuk kitől mennyit is kaptunk.

Reggel meg csak néztem ,hogy mennyi félig megivott sörösüveg van- mert csak bontották egymás utánn de nem üritették ki.

Kajából, tésztából, tortából annyi megmaradt ,hogy alig győztük elosztogatni.

De hát kit érdekeltek ezek a kicsinységek akkor?! :)

Akkor sem és most sem ,hogy évek telltek nincs rosz szájiz és haragudni sem tudok senkire mert a hangulat az kva jó volt!

2011. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Az éttermet jól ismertük, a ruhát lefoglaltam időben (ismerőstől volt), mindenben biztosra mentem.,,és persze időben.

2011. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
saját magad vedd meg és vidd oda az italokat, akkor nem lesz gond. persze oda, ahol nincs kötelező catering.
2013. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!