Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 22 éves nő és egy 24 éves férfi összeházasodik?

Figyelt kérdés
A háttér: 5 éves kapcsolat, 4 éves együttélés, saját lakás (hitelre), saját autó, gyerek még nincs.
2011. máj. 23. 10:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

szüleim már 3 éve házasok voltak (asszem, vagy 2, mindegy) amikor 25 évesen megszült Anyum. szal semmi gond. más hogy nekem épppcsak van egy barátnőm a házasságnak még gondolata sincs igazából és nemsokára 22 leszek, de még biztos jópár év a házasságig.

21/f

2011. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%
Korai. De te tudod. Nem véletlenül mondják az ismerősök amit mondanak. Amire te majd csak 30 körül fogsz rájönni. Én nem mennék férjhez 30 alatt, a mai eszemmel. Azért remélem boldogok lesztek.
2011. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
12%
Azt, hogy majd 36-38 éves korukra elválnak.
2011. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

Hogy egy fiatal pár, akik vagy pár év alatt elválnak, vagy jobbik esetben szépen megöregszenek egymás mellett, és tényleg csak a halál választja el őket.

És ezen két út csak a páron múlik.


Sok boldogságot.

2011. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is. Igazából nincs mire várni, mikor úgy érezzük, hogy együtt szeretnénk leélni az életünket. Az már más dolog, hogy tulajdonképpen tök mindegy, hogy hány évesen házasodik valaki, bármikor "megbolondulhat" az egyik fél, és ha nem tudják megoldani a problémát, válás lesz a vége... Az unokatesóm 32 évesen ment férjhez, most 40 évesen ott van 3 gyerekkel, egyedül..gondolom ő se így tervezte! Nem feltétlenül válik el az, aki viszonylag hamar házasodik, és nem biztos, hogy azok örökre együtt maradnak, akik későn találnak egymásra! Ennyi az én véleményem :)
2011. máj. 23. 18:41
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 22 éves vagyok, párom 23. Most hétvégén lesz a kapcsolatunk egy éves. És jövőre már lagzit akar.

Mi egyáltalán nem tartjuk korainak, a rokonok meg nem érdekelnek:)

De drága párom már most évfordulónkra megkérte volna a kezemet, de mivel egy 1,5éves kapcsolatom tönkrement így azt mondta vár születésnapomig(márciusig). Az esküvő meg augusztus környékén lesz. és sajnos még nem lakunk együtt csak terveink vannak, de azt tudjuk 1év után is, hogy együtt akarjuk leélni az életünket.

Akik meg azt mondják, hogy korai a házasság arra meg csak annyit mondunk, hogy tönkrementek olyan házasságok is ahol 4-5-6-10évet volt együtt a pár mégis elváltak esküvő után, de volt olyan is aki 3hónap után ment férjhez és együtt vannak a mai napig is. Ennyi:)

22/l

2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egészségükre és sok boldogságot nekik, mit kéne gondolni?
2011. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
64%
Most miért ne, én tuti nem érezném még magam elég érettnek egy házasságra.
2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van. Sok boldogságot! :)

(Egy picit még irigyellek is benneteket, mert mi max. BÉK-ot köthetnénk, az meg nem olyan stabil.)

2011. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Totál nem értek egyet azokkal,akik azt írják,korai,vagy elválnak 40éves korukra!

Nagymamámat 17évesen szöktette meg nagypapám,és még mindig együtt vannak, anyukám 19évesen szüzen ment hozzá apukámhoz ennek 22 éve, 3 gyerek! Mi változott most új törvények vannak,vagy megváltozott a civilizáció?

A válások oka,soha de SOHA nem abban rejlik,hogy ki hány évesen ment férjhez!

Ugyan úgy hülyeség ez,mint az,hogy ne csak egy pasi legyen az életedbe,mert ráunsz...és ha én nem akarok fővel fával összefeküdni??


3.párkapcsolatomban élek 3.5 éve vagyunk együtt egy hónap után összeköltöztünk, 21éves leszek, és bármikor jöhetne a lagzi, most készülünk megvenni a házunkat, mert együtt élés mellett 18évesen is felfogja egy lány,hogy tudnak-e egymás mellett élni, házasodjanak 40 évesen? Akkor meg gyerekük nem lesz,mert a természet nem változik és a biológia óra ketyeg!


Sok boldogságot nektek! Irigyellek!!

2011. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!