Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeret engem az a férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem az a férfi, aki gyereket minden további nélkül szeretne tőlem, de esküvőt nem igazán?

Figyelt kérdés

Én úgy képzeltem, hogy előbb esküvőt szeretnék, aztán gyereket. Ő meg úgy van vele, hogy ugyanolyan jól megvagyunk papír nélkül is, viszont ha jön a gyerek, akkor szeretne feleségül venni, hogy meg legyen a hagyományos család felállás. Én meg nem vagyok hajlandó hozzámenni terhesen. Valahogy elvette a kedvemet az egész esküvőtől. Meg is mondtam neki, hogy én nem házasodok pocakkal. Mire ő azt mondta, hogy 3 hét alatt össze lehet dobni egy esküvőt.

Ezzel végleg elvette a kedvemet az egésztől. Ha így áll hozzá, ha hozzámegyek is, tutira magamra húzok egy zsákot, vagy farmerben állok az oltár elé, ha neki ennyit jelent az, hogy engem feleségül vehet...

Amúgy szeretjük egymást, és mindenben számíthatok rá, de ilyen dolgaiból mégis úgy érzem, ő nem igazán szeret.

Gyereket viszont akar tőlem. Mikor említettem neki, hogy így 30-on túl ideje belevágni, mert már 3 éve együtt vagyunk, nem teketóriázott sokat, rögtön beleegyezett. Igazából ő akar gyereket, nem is én.


Férfiak véleményére nagyon kíváncsi lennék. Nem túl romantikus alkat a párom, de miért nem akar megünnepelni engem? Mégse igazán szeret?


2011. jan. 1. 14:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
62%

"Ő meg úgy van vele, hogy ugyanolyan jól megvagyunk papír nélkül is,"

Igaza van!

2011. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
81%

Nincs igaza! Neki mindegy, ha úgy alakul, akkor elveszi, ha nem, akkor nem. De a párja szeretné az esküvőt.

Ha ő szereti a párját, akkor azt mondja, hogy "tudom, drágám, hogy ez neked fontos, úgyhogy akkor esküdjünk meg - hiszen papírral vagy papír nélkül, én ugyanúgy szeretlek".

Ha nagy esküvőellenes lenne, akkor más lenne a helyzet, de a kérdésből nem ez derült ki.


Ezen a dolgon talán elgondolkozhatna a párod.

2011. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
40%
talán látja a körülötte lévő rossz tapasztalatokat, esküvő, 1-2 milla ugrik, aztán jön a válás! nem feltétlen rossz ahogy hozzááll a dologhoz. A nőknek ez egy kicsit fontosabb, valószínűleg azért mert valamiféle biztonságérzet társult hozzá régebben, de ma már kalap kabát, ha van papír ha nincs, ha nem működik!
2011. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
Én is valahogy így gondolom ,ha őt nem érdekli hogy te mit és hogy szeretnél hát valljuk be őszintén nem szeret annyira mint kellene.
2011. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
67%

Én nő vagyok és 30-on túl, de engem állatira nem érdekel, hogy van e esküvő vagy nincs, pocakkal vagy anélkül... én viszont, pláne, ha gyerek van kilátásban nem akarnék nagy esküvőt egyáltalán. Nem arra dobnék ki 1-2 milliót, totál felesleges költségnek tartanám.

Szerintem nem igaz, hogy nem szeret, csak neki nem fontos az esküvő. Talán le kéne vele ülnöd megbeszélni, hogy neki miért nem fontos, vagy miért nem akar nagyot, vagy egyet még a gyerek előtt. Valszínű lenne rá magyarázata és akkor lehet, hogy közös nevezőre tudnátok jutni ez ügyben.


Én, ne haragudj, de soha nem értettem azokat a nőket, akik az eküvő méretéből (vagy úgy általában az esküvőből) szűrték le, hogy most akkor a barátjuk szereti e vagy sem.

2011. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, lehet hogy fóbiája van attól, hogy sok ember nézi, mikor kimondja az igent. Próbáld meg megtudni, hogy mi igazából a baja. Lehet hogy ha megtudja, hogy két tanús esküvő is esküvő neked, akkor megjön a kedve. De neked kell ismerned, hogy milyen a pasid.


nem hiszem, hogy nem szeret, mert akkor gyereket se akarna. Mert egy gyerek sokkal jobban összeköt mint a házasság. Szerintem más áll a háttérben.


32/N

2011. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és még valami. Itt mondják, hgoy ő nem veszi figyelembe, hogy te mit akarsz, tehát nem szeret. A kérdés vissza is igaz: te mennyire veszed figyelembe, hogy ő mit akar? Akkor te sem szereted? Csak mert te meg esküvőt szeretnél, amit ő annyira nem?
2011. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretnék megházasodni, de azt is elfogadom, hogy vkinek ez az egész csak egy papír, sztem nincs abban semmi rossz, ha vki nem akar megházasodni... egyszerűen csak realistább, földönjáróbb típusok, mint mi vagyunk, nem annyira romantikusak. Viszont az nem szép a párodtól, hogy közli, hogy csak akkor hajlandó elvenni téged, ha baba születik... ha hajéandó rá, és te szeretnéd, akkor sztem az lenne a gáláns megoldás, ha elvenne gyerek nélkül is... azt meg nem értem, hogy hogy nem képes felfogni, hogy te NEM AKARSZ terhesen oltár elé állni... nem értem, hogy hogy képes vki azt mondani, hogy a saját preferenciája (mert itt egyik sem rosszabb megoldás, mint a másik objektíven sztem) fontosabb vagy jobb... sztem még egyszer beszélgess vele, és mondd el, hogy mennyire kiakaszt, hogy ennyire nem veszi figyelembe a te kívánalmaidat. Összességében az a véleményem, hogy szeret, de kicsit énközpontú és figyelmetlen a párod.
2011. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
50%
szerintem fontos a kommunikáció, talán nem érti hogy Te miért szeretnéd, mond el neki.....mond el hogy neked ez mit jelent, miért fontos. Szerintem szép hagyomány az esküvőt szépen megülni, persze anyagi helyzetnek megfelelően, a család, barátok úgyis szeretnének részesülni az örömötökből, akkor meg miért kéne valamit 3 hét alatt összeütni, lehet az kicsi is rendesen szervezve!
2011. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
73%

Az akar vagy nem akar eskuvo nem is olyan nagy problema, mint az hogy "Igazából ő akar gyereket, nem is én."

Ha igy erzel, ne legyen eskuvo meg gyerek sem.

2011. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!