Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 22 éves nő és egy 24 éves férfi összeházasodik?

Figyelt kérdés
A háttér: 5 éves kapcsolat, 4 éves együttélés, saját lakás (hitelre), saját autó, gyerek még nincs.
2011. máj. 23. 10:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy szeretik egymást. Jól teszik, sok boldogságot nekik!
2011. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D! Egyébként rólunk van szó, csak nem akartam elfogult lenni :)! Az ismerőseink körében egy páran korainak tartják és "elkapkodottnak", ezért kérdeztem...
2011. máj. 23. 10:32
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell ilyeneket megkérdezni???
2011. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
A világ egyik legtermészetesebb dolgának tartom.
2011. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy sok boldogságot nektek! A háttér teljesen jó, ha a testi-lelki összhang is megvan, tökéletes :). Ennél csak az lenne tökéletesebb, ha pár éven belül jönnének a gyerekek (biológiailag is a legjobb időszak). A sápítozókkal pedig nem kell törődni, csak irigykednek, hogy fiatalon megtaláltátok egymást.
2011. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már. Én 19 évesen megszültem az első gyerekem. (Terhességem alatt sajnos meghalt az apukája). És utána mikor megismertem a páromat. 6 hónap alatt összeköltöztünk, összeházasodtunk, és útban volt a kistesó. Egyszerüen éreztem, hogy vele jó lesz. Nem is tévedtem, mert ennek már 15 éve, és együtt vagyunk. Sok boldogságot nektek, és csak magatokra hallgassatok.
2011. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

"Köszönöm a válaszokat :D! Egyébként rólunk van szó, csak nem akartam elfogult lenni :)! Az ismerőseink körében egy páran korainak tartják és "elkapkodottnak", ezért kérdeztem..."


jaj ne csináld már. annyira egyértelmű h magatokra gondoltatok h az már ordít a kérdésről.


am meg mit gondoljak? nem látom hol a probléma. max a barátaitoknak fáj ha jobban sikerült az élet mint nekik.

2011. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy: "Gratulálok! Sok boldogságot!"


(De tényleg.) :)

2011. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Idén lesz az esküvő, babát jövőre szeretnénk. Szép napot mindenkinek :)
2011. máj. 23. 11:21
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Az ismerőseid hülyék.:) Hova mire várjatok még ugyan már.:) Ha biztosak vagytok a dolgotokban, hajrá, és sok szép évet nektek együtt!:)
2011. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!