Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tesco gazdaságos esküvő vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesco gazdaságos esküvő vs. Két tanús?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a hülye, nem tudom, kíváncsi vagyok más mit gondol.


Szóval nekem konkrét elképzelésem van arról, hogy milyen esküvői ruhát szeretnék, de csak olyat, kiket szeretnék elhívni, kb. hova, milyen kajával meg ilyesmi. Ezt viszont nem tudjuk kifizetni. Nem ilyen Hilton szintre kell gondolni, szerintem olyan normális lenne. Ezért úgy gondolom, hogy jó ott akkor a kis kéttanús, semmi nagy ruha meg ilyenek. Erre anyám, hogy de legalább ruha, meg hát lehet szerezni olcsón ilyet meg olyat, meg elég csak ezt és azt elhívni. A lényeg az, hogy az is azért pénzbe kerülne, azért nem is olyan kevésbe, jó mondjuk csak fele annyiba, de nem is olyan lenne, mint amilyet szeretnék. Most akkor minek költsek rá egyáltalán, csak azért, hogy legyen? De hogy jó az, meg hát azért akkor is kell, meg hogy néz ki, meg legalább ruhát valamilyet meg így meg úgy. Most ennyire hülye vagyok, hogy vagy szeretnék egy normálisat, amin nem csak a harmad család van ott azok közül, akikkel rendesen tartjuk a kapcsolatot, meg nem ilyen ez jó áron van ruhát szerzünk, hanem akkor inkább egyáltalán ne költsünk rá és kész?


2011. júl. 7. 22:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. Igen, mikor néztük, akkor mi is láttuk, hogy a határozott időtartamra szóló ajánlatok jóval kedvezőbbek, de kb. ez az, ami nálunk ki van lőve, mert a rokonaink az ország négy részéből vannak, és tényleg nem ilyen szegről-végről csak jöjjön, hogy legyenek kategóriák, hanem olyanok, akik fontosak és tartjuk a kapcsolatot és mikor valaki elautózik 4-5 órát, akkor nem biztos, hogy azt szeretném neki mondani, hogy most akkor 4-5 órát lehet mulatni, de ne igyál, mert utána ülsz az autóba és vezetsz haza, mert nincs pénz többre. Olyan 500 körül mi is ki tudnánk jönni, de anyám 500 ezer...
2011. júl. 10. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!