Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátom azt mondta rám igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta rám igénytelen vagyok mert nem sminkelek! Utána annyit mondott hogy vicc volt de ez bántó számomra. Most komolyan? Én a természetes szépség híve vagyok. Nem teszek magamra 3 kg vakolatot. A ti párotok hogy tolerálják?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 16. 20:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Igen így fogadjon el ahogy vagyok.. Ha nem akkor kiadom az útját.. Ő is piperkőc.. képes 1 óra hosszát a fürdőbe tölteni.
2011. aug. 16. 21:03
 22/30 anonim ***** válasza:
52%

Nekem hetekig mondta a párom, hogy ne sminkeljem magam, mert ő a természetes szépséget szereti. Nem a vakolós típus vagyok, hanem max. szemceruza+spirál, de erről is leszoktam a kedvéért. Ha találkozunk, akkor sohasem sminkelem magam. Ez így megy 1,5 éve. Persze ha sok ember közé megyek, pl. suli, akkor mindig festek magamra egy kicsit.

Így tökéletesen megvagyunk:)

2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
87%

Az én barátom pont azért szokott szólni, ha sminkelek.

Hétközben nagyon észre sem vehető a festék, de hétvégén ha buliba megyünk ki szoktam húzni a szemem, akkor mindig be szokott szólogatni, hogy mi ez a vakolat rajtam meg kinek akarok tetszeni...

2011. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 habibi ***** válasza:
35%

az én szerelmem is azt mondja mindig nekem, hogy ne fessem ki magam, mert nekem ilyen "szépítőszerekre" (ahogy Ő mondja) nincs szükségem, mert én nélkülük is szép vagyok :) (nem aranyos? ♥ de így is mindig van rajtam egy natúr smink - spirál:) ), na meg azért is mondja elmondása szerint,mert akkor még szebb leszek és még jobban fognak figyelni a férfiak és fél , hogy akkor valaki ellop tőle :) (amikor leadja ezt a műsort mindig úgy megzabálnám őt, olyan ééédes és csókolnivaló arca van, bocsi, hogy így olvadozok róla, de annyira szeretem őt )

Ő 21/F én 19/L

2011. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy mondod, a pasid piperkőc. vannak ilyenek. de az ilyen pasi a nőjét is ilyennek akarja látni. neki ez jön be, neked meg nem. Szóval ezt teljesen felesleges neki mondani, hogy milyen bunkó hogy beszól. nem bunkó, csak mások vagytok. És pont az ilyeneken kell elgondolkozni akkor amikor hosszabb távra tervezel valakivel. Nyilván tökéletes társ nincs, de ha neki ennyire ez tetszik, és be is szól neked, (vagyis ahogy elviccelte, de lényegében jelzés volt a részéről hogy mit vár el, vagy neki mi tetszik...) akkor előbb utóbb valamelyikőtök megunja ezt a dolgot. Én például nem kezdenék kapcsolatot a pasasoddal.
2011. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez tényleg nem volt szép beszólás tőle. Az én párom soha nem szól bele, az előző sem szólt. Sőt sokszor azt se veszi észre ha ki vagyok sminkelve, olyan málé. :D
2011. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem normális párod van.Az én párom már azért szól ha szempillasprált teszek föl/vagy szemceruzát(ilyenkor,jön hogy kinek akarok tetszeni).Nem szereti a sminket rajtam,még a szájfényt sem,mégsem mondja hogy igénytelen vagyok.Ő a természetességet szereti.

24/L

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Azért ez elég durva...szerintem az,hogy valaki nem sminkel,az nem jelenti azt,hogy igénytelen...Akkor pl aki nem szőkíti a haját,az elhanyagolt?:O

Szerintem a smink nagyon jól tud mutatni,ha szépen van megcsinálva,alkalomhoz illő és jól áll az adott személynek,na meg persze nem túl sok,de hogy nem ez az igényesség mércéje,az egyértelmű...Ismerek nem egy olyan lányt,aki igazi természetes szépség,smink nélkül is gyönyörű,akkor minek festené ki magát nap mint nap?De még ha valaki nem is tartozik ebbe a kategóriába,akkor sem kötelező a szempillaspirál,szemceruza,alapozó és társai,ha ő jól érzi magát natúr külsővel,akkor járjon úgy,ettől nem egy utolsó csöves....Pfff...


Én mondjuk mindig sminkelem magam és vasalom a hajam,de a barátom pont mindig azt mondja,hogy neki sokkal jobban tetszem smink nélkül,kócos hajjal...:D

Pedig ő sem igénytelen,rendszeresen jár fodrászhoz,fürdik,borotválkozik stb...


Bocsi,hogy hosszú lett :)


20/L

2011. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

azért smink és vakolat között elég nagy a különbség.pl. ott vöröslik az arcomon egy pattanás,és teszek rá egy kis korrektort,vagy szempillaspirállal kiemelem a szememet,ettől még természetes lesz a végeredmény,és kiemeli ami szép,elfedi ami kevésbé.hozzáteszem,attól,ha valaki ezeket nem alkalmazza,nem lesz igénytelen.

amúgy én ezeket használom,néha szemcerka,vagy tus...barátom amúgy észre se veszi hogy most konkrétan ki van spirálozva a szempillám,csak a szemceruzát,de szereti,nem várja el,neki édesmindegy.

mellesleg szerintem nem viccelt a barátod,ő így gondolja,csak látta hogy megbántott/megbánta hogy kimondta...szerintem úgy szeressen,ahogy vagy,ha nem akkor viszont látásra.

2011. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha van rajtam smink azt se veszi észre.

Az igényesség nem itt kezdődik. Tiszta bőr, rendezett frizura, tiszta ruha, lehetőleg izzadtságszag nélkül, tiszta száj... Ha ez megvan akkor a smink csak egy kis plusz, ha ezek nincsenek, akkor meg minek...

Volt párom nyaggatott, hogy merészebben, utána azért mert túl sok már neki...

2011. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!