Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátom azt mondta rám igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta rám igénytelen vagyok mert nem sminkelek! Utána annyit mondott hogy vicc volt de ez bántó számomra. Most komolyan? Én a természetes szépség híve vagyok. Nem teszek magamra 3 kg vakolatot. A ti párotok hogy tolerálják?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. aug. 16. 20:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek sminkelni, párom inkább azt szokta mondani hogy minek.

Ez a fiú elég gyermeteg

2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
az én párom sem sminkel és nagyon jól néz ki nélküle is, ha ilyan durvaságot mondott neked a pasid, hogy igénytelen vagy akkor el kéne beszélgetned vele erről
2011. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Nemhogy örülne, hogy smink nélkül is szép vagy...
2011. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem nagyon szól bele. Ha ocsmányra vakolnám magam akkor biztosan szólna. Ha nem sminkelek úgy a jó, ha kihúzom a szemem teszek egy kis szempillaspirált, kis szájfényt akkor úgy is jó, néha tesz megjegyzést, hogy tetszik:)

Régebben a körmömet sem festettem, mostanában kifestettem vörösre, régebben hasra esett volna tőle, most meg az a kívánsága, hogy ezután is:D ez lesz a vesztem...:P

21-L


Ha nekem beszólna megmondanám keressen mást...

2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:56


Köszi! Ezt megjegyzem és elsütöm legközelebb!

2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem volt szép dolog tőle. De azért a természetes meg a 3 kg smink között vannak átmenetek (legfeljebb te nem vagy elég ügyes) is és néha igenis esztétikus, hasznos. Gondolom te sem látod tökéletesnek a párod mindig és van amit szeretnél és nincs meg benne...
2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Én nem sminkelek és a pasim sose szólt érte, sőt sztem még szereti is. :)) De ha nem tetszene neki sem érdekelne. Régen nagyon sokat sminkeltem és erősen, utólag visszanézve elég furán festettem akkoriban :D
2011. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne igénytelenség, ha nem fürödnél mondjuk, vagy ilyesmi, de a smink szerintem nem ez a kategória. Tudom, közhely, de ha szeret igazán, akkor smink nélkül is szeret, hisze az vagy Te.


Az én barátom nem szól ebbe bele, de igazából jobban szereti, ha nem sminkelek. Nem is nagyon szoktam, csak ha esetleg olyan hangulatom van, vagy olyan helyre megyek, akkor feldobok egy kis szempillaspirált és kész.


Ha te sem szeretsz sminkelni, akkor csak az ő kedvéért szerintem ne szokj rá, esetleg néha-néha csípd ki neki magad, ha nagyon szeretné. :)

2011. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sminkelem magam, nem viszem túlzásba, természetesnek hat.

De ha nem sminkelnék és így beszólna a barátom, akkor biztos hogy dobnám. Volt már ilyenben részem, a volt barátom állandóan hangoztatta, hogy kövér vagyok ne egyek annyit. Jó igaz van rajtam 2-3 fölös kiló, de basszus ha valakivel együtt vagy akkor nem a hibáit nézed és nem lehúzod hanem dicséred. Ha így nem tetszel neki akkor keressen mást.

2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem is kezdett volna velem ha vakolatos lennék....tudta hogy mi a stílusod, miért jár veled ha ez nem jön be neki?
2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!