Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek örülnék ha Te lennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnék ha Te lennél a menyasszony+vőlegény? Ajándék tippeket kérnék.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek lesz a 2. házassága, és nálunk nem működik a pénz adás ajándékba.:(Nem érezzük ezt jónak egymás között.

Így szeretnék ötleteket kérni, személyes jellegűt, mindenük megvan.

Ötletes, jópofa is érdekel.

Köszi


2011. aug. 23. 15:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a sorsjegytől falnak mennék. Nem nyernék semmit és elb.sznék egy csomó pénzt.

Háztartási gépnek örülnék...

2011. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sorsjegy a leghülyébb ajándék, amit adni lehet...
2011. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
wellness egyértelműen
2011. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

én egy szép új,nagy méretű,szuper minőségű polár ágytakarónak örülnék,de 15-20 e.ft volt amit kinéztem:(nem tudom,de egy szuper minőségű törölköző,ágynemű ,takaró mindig jól jön.a hobbival kapcsolatos dolognak is nagyon tud örülni az ember.én most még egy gyönyörű,virágos ólomkristály vázának is örülnék,gyönyörűek:)

nekünk 2 év múlva lesz az esküvőnk,remélem hasonlókat kapunk,ha valaki nem híve a borítékolásnak.

2011. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

23.12-es

Nincs igazad, mert sok helyen menyasszonytáncnál pénz helyett inkább ezt kérnek.

2011. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Most a nővéremnek lesz az esküvője, és arra gondoltam, hogy három üveg bort adok nekik, három különböző címkével. Az első üveg bort kinyithatják az esküvő napján, bele lesz gravirozva a dátum, talán még valami idézet, de még egy kicsit kiforratlan. a második üveg boron ezüstös címke lesz, benne egy 25-ös szám, jelezve, hogy igencsak kikapnap tőlem, ha hamarabb kibontják, mint 2036 szeptember 17(belegondolni is fura). Az utolsón pedig a másodikhoz hasonlóan arany címke lesz, benne egy ötvenes, hogy csak 2061 szeptember 17-én(kezdem úgy érezni, higy elszámolom...) ihatnak belőle.


Aztán most tizenhetedikén összevásárolok mindenfélét, aztán tíz év múlva odaadom nekik, hogy mi minden jelent meg aznap, amikor ők azzal voltak elfoglalva, hogy a stresszmutatót a lehető legkisebben tartsák. :)

2011. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon tetszik, nekem csak amiatt nem jó, h. a barátnőm első házasságár én is boros dolgot készíttettem, ezért most mást szeretnék. Amúgy nagy ötlet.:)
2011. szept. 5. 14:58
 18/18 A kérdező kommentje:
Ha vkit érdekel, sikerült vennem 20e-ért egy 3nap éj reggelivel wellness utalványt, Egerbe.
2011. szept. 8. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!