Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemes kb: 15-20 fővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kb: 15-20 fővel esküvőt szervezni? Mennyiből jönne ki szerényen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 20:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan nagyon kisköltségvetésű esküvőn, ahol gépzene ment, az ifjú pár által készített lejátszási listáról. De gondolj arra, hogy a zenekarra költheted azt, amit megspórolsz az egyéb kiadásokon, és még mindig olcsóbb marad így is.
2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy! Máris nagyobb kedvel tervezem!
2011. szept. 13. 21:20
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Keressetek olyan éttermet,ahol van zene. Ott nem kell annyit fizetni a zenészeknek.
2011. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
És a vőfélyről mi a véleményetek? Amiatt gondoltam,hogy mégiscsak adná a hangulatot.
2011. szept. 13. 21:24
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
A vőfély nem a stílusom, de ha Neked tetszik, ne tántorítson el semmit, ez a Te napod. Úgy tudom, vannak fizetős vőfélyek, de ha van kicsit magamutogatóbb, oldottabb rokon, akkor őt is felkérheted, a neten van hozzá biztos sok anyag, szöveg.
2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Kései Sirató ***** válasza:
91%
Legalább 3-4 étteremtől kérj árajánlatot és 3-4 zenekartól is, így majd könnyen fogsz tudni választani és kalkulálni. Én voltam ilyen kis esküvőn 2-szer is, nagyon jól éreztem magam.
2011. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:07


Amikor már leírtam én is rájöttem xD bocsi... :D

2011. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekünk 30 fős esküvő volt, minket és a gyerekeinket is beleértve. S volt minden: zenész, finom kaja, fehér menyasszonyi ruha, fehér vőlegényöltöny, templomi esküvő, stb... Ez 300.000.-ből kijött, igaz a párom szüleinél volt, de mindenki nagyon jól érezte magát. A főétel rendeltük, a többit pedig akit megfogadtunk szakácsnak, az csinálta.
2011. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

2006-ban volt az esküvőnk;

kb. 40-en voltunk és 500.000.-ből kijött.

Ebbe benne volt 2x előre választott étel felszolgálással+terembérlettel,

polgári esküvő,bérelt Merci,zenész szintivel és harmónikával.

Fantasztikusan jó hangulatú bensőséges buli volt,nekem nem is hiányzott több ember!

A zenészt ajánlom neked is (még ha csak egy szintis pasi akkor is) mert olyan hagulatot tud csinálni...

Viszont a vőfély szerintem ilyen kevés főnél felesleges.

Egy nagydumás rokon simán elvállalja ingyen.

2011. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Bocs a vége lemaradt (a lényeg):érdemes!!!

Remélem segítettem...

2011. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!