Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemes kb: 15-20 fővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kb: 15-20 fővel esküvőt szervezni? Mennyiből jönne ki szerényen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 20:56
1 2 3
 21/26 Gyenes Tamás Nűnű válasza:
41%

Ha ajándékozós, pénzadós az ismerősi, rokoni kör, akkor a nagy lagzi sem drága.

A mennyasszonyi ruha ára nem függ attól, hányan látják. A zenekar sem a közönség számától kéri el az árát.

Ha sokan vagytok, akkor sok ajándékot, pénzt fogsz kapni.

Egy hónapja voltam lagziban, barátokkal, egy közös baráti pár esküvőjén, mi négyen 40 ezret dobtunk össze.

2011. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Persze hogy érdemes. Nekem idén volt az esküvőm 50fővel viszont a hétvégén 25fős esküvőbe voltam és jól sikerült.

Az én tapasztalataim szerint, ha egy ebédre vagy vacsorára látod vendégül a meghívottakat akkor 2változat van: Otthon a kajákat saját kezűleg csináljátok akkor kb 5000ft körül kell számolni fejenként. Ha étterembe mész akkor 10.000ft körül. Persze ez csak a kaja és pia(ez sem a drágábbik fajtából).

2011. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A mi esküvőnk 3 éve volt,csak szűk családi, 15 fős, és kijött 70 ezerből. Igaz zenész nem volt, magnóról ment a zene, és svéd asztal volt a rokonunk éttermébe. Mi nem is akartunk nagy felhajtást. Szerintem 15-20 fős esküvő kijön 100-200 ezerből. Majd írd meg, mennyi lett végül.
2011. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 tigress ***** válasza:

A mi esküvőnk szintén kb. 20 személyes volt. A (nagyon) szűk családdal, meg a legkedveltebb barátokkal. És a kis esküvő ellenére isboldog házasságban élünk,pedigmár 2 és fél éve történt! :D (Ennyi idő után normálisék már válnak :D)

Svédasztalunk volt, kis, hangulatos étteremben, egy db. zenésszel, egy szintetizátorral (Így mondják azt nálatok?), akinek kikötöttük, hogy sírva-vigadós nótát nem akarunk hallani!, a vőfély helyett meg a komaasszonyom férjecskéje "árult?" a menyasszonytánckor, de gondolom, volt már benne 1-2 féldeci :D (Több nem igazán, mert a mi társaságunk nem a az iszogatós típus.

Ami az árat illeti... a 200 fős, és a 20 fős lagzi nem arányosan olcsóbb. MErt ruhát attól még ugyanúgy bérelned kell, és az esküvői termet foglalnod, meg ki tudja mit még nem. (Nálunk lehet, hogy kicsit másképp megy, mint nálatok.

Ami pedig az árat illeti, nálunk éppenséggel 20 E/főre jött ki az éttermi számla, de ez nem mérvadó, mert Magyarországon biztosan másmilyen árak vannak, főleg, várostól függően. Viszont, ha itt laktok, a Szerbiai határövezetben, akár szervezhetitek itt is a lagzit, mert már útlevél nélkül is átléphettek a határon, tehát az átkelés sem gond... :D

2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Mi nagyon szűkre vettük a figurát, tízen voltunk összesen, mert a barátnőmet akartuk tanúnak, aki Kanadában él. Szólt, hogy jön haza, és jött az ötlet, hogy na, akkor most - hát összeházasodtunk :))) Egy hét alatt az egészet leszerveztük, és nagyon szép emlék, nagyon boldogok voltunk. Teljesen mindegy, hogy milyen nagy az esküvő, csak érezzétek jól magatokat. Én egyébként egy kölcsönzőből vettem ruhát (az egész készletet kiárusították), a férjem is ott vett öltönyt, potom pénzért. Egy jó kis étteremben voltunk, finom kajával, a mai napig visszajárunk oda. Szóval vágjatok bele, és SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!
2011. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Mi tavaly 40 fős esküvőt csináltunk, nagyon jól érezte mindenki magát, baráti volt a légkör. cca: 500 ezer volt összesen. De hozzáteszem, hogy tartottuk azért magunkat a helyi hagyományokhoz, vagyis: zenész, nagy vőfély, szakács, és volt ebéd is (nem csak vacsora). Szerintem nem az a lényeg, hogy mekkora esküvőt csinál valaki, hanem, hogy a saját esküvőjén jól érezze magát a meghívottakkal, ami lehet 100 ember, de lehet 5 fő is.
2011. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!