Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pap nem hajlandó levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pap nem hajlandó levezetni a ceremóniát. Szerinted is ennyire sértő a ruhám?

Figyelt kérdés

Ebben a ruhában szeretnék az oltár elé állni:


[link]


A pap sértő jelzővel illette a ruhát és közölte, hogy ebben nem hajlandó minket összeadni. Vőlegényem unszolására mutattunk neki képet. Ő ragaszkodik a paphoz, másnál nem akar elvenni. De nekem ez a ruha tetszik, ebbe szerettem bele.

A pap nem akar egy pici dekoltázst sem és legalább térd alá kell érnie.



Ti mit tennétek? Persze megtehetném a férjem kedvéért, de csak egyszer megyek férjhez és az sem lehet olyan amilyet akarok..míg a pap nem mondta ezeket addig a férjemnek is tetszett.


2011. okt. 5. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
3%
Keress egy másik papot, oszt jónapot...
2011. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
20%

Mondd meg neki, hogy Isten teremtett téged ilyen ízléssel.

Vagy hogy Jézus nem nézné a dress code-ot, csak a szerelmeteket.

Vagy fizessetek neki.

2011. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
95%
Ez a ruha egyáltalán nem menyasszonyi ruha. Az én álomruhám se az abroncsos földig érő típus, de ez azért nagyon durva. Jól néz ki a kirakatban, vagy egy divatbemutató kifutóján. Azt azért ne felejtsd el, hogy ez nem a TE esküvőd hanem a TI esküvőtök, tehát mindenféleképpen a kompromisszum a megoldás. Abban se vagyok biztos, hogy annyira tetszett neki a ruha különben nem akarta volna megmutatni a papnak, mint aki egy mentőangyalra vágyik, aki megmondja a tutit helyette.
2011. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
93%
Jogod van ilyen ruhában házasodni, ha akarsz, de akkor tett templomon kívül. Nem mondom, hogy nincs olyan pap, aki kellő unszolás (=pénz) hatására nem megy bele, de az más tészta... Templomban ez botrányos megjelenés, ha ezt nem tudod megérteni, ne tarts templomi esküvőt. Nem tartom magam vallásosnak, de úgy gondolom, ragaszkodni kéne a keresztény erkölcshöz a templomon belül.
2011. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
76%
*tedd
2011. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
6%

Hú,szerintem baromi jó a ruha! :) Melyik szalonból kölcsönzöd?

Keressetek másik papot,és ne mutassátok meg előre a ruhát.


26/N

2011. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
77%
Húú, de giccs.... szerintem iszonyat ízléstelen, már bocsi, pedig nem vagyok prűd. Viszont ha ezt szeretnéd,keressetek másik papot, biztos van, aki elvállalja :)
2011. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
97%

ez egy fehérnemű, nem menyasszonyi ruha, ha még ha bombajól is nézel ki benne. a papnak abszolút igaza van, ilyenben be se mehetsz templomba.


A kérdező kommentje:

Hol van az megírva, hogy nekem kell engedni? Neki is tudni kell kompromisszumot kötni.


a kompromisszum nem azt jelenti, hogy az egyiknek vagy a másiknak el kell vetni a saját véleményét és engendi kell a másiknak. a lényeg az lenne, hogy mindketten engedtek egy picit. mondjuk úgy, hogy te megtartod a ruhát, ő "megtartja" a papot, és a ceremónia idejére eltakarod a kihívó részeket, és mindenki boldog. erre a felvetésre miért nem reagáltál? szerintem nincs más megoldás

2011. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon szép, szexi ruha, de ne haragudj, de ez szerintem sem templomba való. Vannak bizonyos helyek és bizonyos alkalmak, ahol és amikor igenis vannak bizonyos illemszabályok az öltözködés terén is. Nemcsak a templomban, de például vannak olyan hivatalok, ahol a dolgozóknak nem illik rövidnadrágban, vagy szuperminiben belibegni és szólnak is érte.


Vagy keress másik papot (nálunk meg sem kérdezte, milyen ruhám lesz, mondjuk én eleve tudtam, hogy azért templomban nem mindegy, hogy mit veszünk fel), vagy másik ruhát.

2011. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
67%
Már ne is haragudj,k*rvának készülsz,vagy menyasszonynak?Ez nyilván valami feltűnési viszketegség.Ha mondjuk ezt egy háznál történő ceremóniára vennéd föl,akkor oké,de ez templomba nem illik.Nem mondom,hogy tekerd be magad csadorba vagy ilyesmi,de egy kis normakontroll nem ártana.Miért nem elég valami szolid de elegáns ruha?
2011. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!