Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pap nem hajlandó levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pap nem hajlandó levezetni a ceremóniát. Szerinted is ennyire sértő a ruhám?

Figyelt kérdés

Ebben a ruhában szeretnék az oltár elé állni:


[link]


A pap sértő jelzővel illette a ruhát és közölte, hogy ebben nem hajlandó minket összeadni. Vőlegényem unszolására mutattunk neki képet. Ő ragaszkodik a paphoz, másnál nem akar elvenni. De nekem ez a ruha tetszik, ebbe szerettem bele.

A pap nem akar egy pici dekoltázst sem és legalább térd alá kell érnie.



Ti mit tennétek? Persze megtehetném a férjem kedvéért, de csak egyszer megyek férjhez és az sem lehet olyan amilyet akarok..míg a pap nem mondta ezeket addig a férjemnek is tetszett.


2011. okt. 5. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
93%

Na,csak sikerült!


Szerintem is ez templomban ízléstelen, valaki írta, hogy fehérneműre hasonlít, szerintem is.


De miért akarsz ilyen közönségeseen kinézni az esküvődön?

2011. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
96%
Csipkefűző hasig érő dekoltázzsal és uszályos tüllbugyival. Röviden.
2011. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem templomba való.

Nekem túl merész, de ha neked ez tetszik, akkor el kell döntened, hogy vagy templom, vagy ez a ruha. És egy templomban akkor is hideg van, ha kint 40 fok van árnyékban. Szét fogsz fagyni benne - feltéve ha beengednek egy templomba vele.

Nem lehet két ruha ha annyira ragaszkodsz ehhez? A templomba szerényebb, egyszerűbb, utána átöltözöl.

2011. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
4%

A vőlegényeddel beszéld meg, hogy a papot vagy a ruhádat akarj-e jobban. Egyébként a pap nem sértegethet, hiszen ő egy pap. Mindenképpen kell az egyházi szertartás?

Ha én lennék a helyedben, kiállnék a ruhám mellett:-)

2011. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:

Akkor leírom még egyszer kedves hívők, hogy a pap bácsinak sem olyan fontosak az elvei. Pénz beszél, kutya ugat.


Nem nekem kell a templomi esküvő hanem a vőlegényemnek. Nem vagyok hívő, akkor voltam először és utoljára templomban mikor megkereszteltek. Ja meg egy barátnőm esküvőjén.


Azért teszem a kirakatba, mert tetszik a ruha, jó alakom van és a vőlegényemnek is tetszik az összkép. Ne fájjon már ez neked, aki kétszer is feltette a kérdést.


Ha befagy a seggem hát befagy, ennyit megér.



Szóval lesz esküvő, templomban, a vőlegényem által választott pappal akinek már ugye nincs kifogása (:


A kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Lehet tovább mocskolódni (;

2011. okt. 6. 08:44
 56/65 anonim ***** válasza:
42%
Elárulod honnan van a ruha,ki a tervező?
2011. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok prud vagy ilyesmi, de kepmutatas, amit tesztek. Teged, elhiszem, hogy nem erdekel, mert nem hiszel, de a parod ezek szerint "hivo", hogy egyezhetett bele? Nem itelkezem, csak nem ertem ezt az egeszet.

A pap tudja jol, mit tesz/tett...

A ruha egyebkent szerintem is izlestelen, max. egy sztriptiztancosnon tudom elkepzelni a legenybucsun. De izlesek is pofonok. Paptol fuggetlenul templomba nem valo. Parod hivo, tudja jol, mi az a templom es miert nem valo oda ilyen ruha.

Ettol fuggetlenul sok boldogsagot nektek!

2011. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
82%

Én megértem azt, hogy sokan szeretnek kihívóan/k*rvásan öltözködni, mert ilyen az "ízlésük", stb...


De annyi tartás lehetne egyesekben, hogy legalább a templomban megadnák a tiszteletet!

2011. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
49%

Mivel elég sok válasz van előttem, nem olvasom végig, ezért elnézést, ha valaki már írta előttem.

1. szerintem nem hiába van ez a babona, hogy a vőlegény nem láthatja a menyasszonyi ruhát esküvő előtt..

2. a papnak igazán semmi köze ahhoz, te sem szólhatsz bele, hogy ő milyen ruhába legyen, mikor összead.

nekem van egy olyan érzésem, hogy a vőlegényed azért ragaszkodott ahhoz, hogy mutassátok meg a papnak, mert ő nem merte a szemedbe megmondani, és lehet, előtte beszélt róla a papnak..

3.Olyan ruhába mész, ami NEKED tetszik, ha szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy! A pap meg foglalkozzon a saját dolgával, a vőlegényed meg, szerintem...gondold meg, elég parancsolgatónak tűnik már most, akkor mi lesz később? Légy határozott, és ne hagyd magad befolyásolni!

Sok siket az életben!

2011. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre,hogy a kérdés kamu? Csak polgárpukkasztás az egész,hiszen még csak el sem árulja honnan van a ruha! Kitaláció a kérdés! :D
2011. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!