Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pap nem hajlandó levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pap nem hajlandó levezetni a ceremóniát. Szerinted is ennyire sértő a ruhám?

Figyelt kérdés

Ebben a ruhában szeretnék az oltár elé állni:


[link]


A pap sértő jelzővel illette a ruhát és közölte, hogy ebben nem hajlandó minket összeadni. Vőlegényem unszolására mutattunk neki képet. Ő ragaszkodik a paphoz, másnál nem akar elvenni. De nekem ez a ruha tetszik, ebbe szerettem bele.

A pap nem akar egy pici dekoltázst sem és legalább térd alá kell érnie.



Ti mit tennétek? Persze megtehetném a férjem kedvéért, de csak egyszer megyek férjhez és az sem lehet olyan amilyet akarok..míg a pap nem mondta ezeket addig a férjemnek is tetszett.


2011. okt. 5. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

08:44-kor szólt hozzá utoljára. csak nem gondolod, hogy mindig a gép előtt ül??


G'N'R: November rain című száma 1992-ben jelent meg. Azóta nagyon sokan húztak fel ilyen típusú ruhát! Esetleg a templomba húz rá egy bolerót, ennyi!

2011. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
98%

"Olyan ruhába mész, ami NEKED tetszik, ha szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy! A pap meg foglalkozzon a saját dolgával,"


A templomban a pap van otthon, igenis joga van beleszólni, hogy miben mehetnek be oda az emberek.

Egyes országokban még a turisták se mehetnek be shortban.



A kérdezőnek: nem kell megsértődni, feltettél egy kérdést, számítani kellett olyan válaszra, ami nem tetszik. Én nem vagyok hívő, megkereszteltek de sem templomi esküvőm nem volt, sem a gyerekeimet nem engedtem megkeresztelni, ettől függetlenül igazat adok a papnak - persze a pénz beszél, az ő dolga. De a templomban akkor is ő a főnök.

2011. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
19%

"A templomban a pap van otthon, igenis joga van beleszólni, hogy miben mehetnek be oda az emberek."


Ilyen alapon minden menyasszonytól kérjenek a papok fényképet a ruháról..nem??

A templom Isten háza, és Isten háza nyitott ajtóval vár minden embert! A pap Isten szolgája, és ha római katolikus, akkor nem tekinthet egy nőre sem férfiként.

2011. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
94%

"Ilyen alapon minden menyasszonytól kérjenek a papok fényképet a ruháról..nem??"


Azért egyértelműnek kéne lenni, hogy az házasodik templomban aki hívő (a többinek mi keresnivalója lenne ott? keressenek más díszletet), tehát oda az odaillő ruhába megy be.

Alap illemtan, hogy hová milyen ruhában illik menni. Templomba nem kisgatyában, spagettipántos pólóban és miniszoknyában.

Mondom úgy,hogy nem vagyok hívő és egy templomba még korbáccsal sem tudnának bezavarni.


"A templom Isten háza, és Isten háza nyitott ajtóval vár minden embert!"


Magyarázd már el ezt Olaszországban vagy Spanyolországban egy templomnál, ahová nem engednek be félpucéran.


" A pap Isten szolgája, és ha római katolikus, akkor nem tekinthet egy nőre sem férfiként."


A házasulandók meg hívők, és ha tisztelik a vallásukat, a szokásaikat, akkor nem mennek be olyan öltözékben, ami nem oda való.

2011. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
100%
Úgy értettem, hogy a testedet miért teszed ki a kirakatba, ha nem eladó.
2011. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!