Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pap nem hajlandó levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pap nem hajlandó levezetni a ceremóniát. Szerinted is ennyire sértő a ruhám?

Figyelt kérdés

Ebben a ruhában szeretnék az oltár elé állni:


[link]


A pap sértő jelzővel illette a ruhát és közölte, hogy ebben nem hajlandó minket összeadni. Vőlegényem unszolására mutattunk neki képet. Ő ragaszkodik a paphoz, másnál nem akar elvenni. De nekem ez a ruha tetszik, ebbe szerettem bele.

A pap nem akar egy pici dekoltázst sem és legalább térd alá kell érnie.



Ti mit tennétek? Persze megtehetném a férjem kedvéért, de csak egyszer megyek férjhez és az sem lehet olyan amilyet akarok..míg a pap nem mondta ezeket addig a férjemnek is tetszett.


2011. okt. 5. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
89%
nem a ruha szépségével van a baj bár tény h nem hagyományos. még az se lenne baj ha kinn van a vállad. de azért ebből nem csak a vállad van kinn. többet mutat mint amit eltakar. több anyag van a földön mint amenyi a bőröd takarja. nemvagyok prűd biztos bombajol álhat rajtad. egy kertben boltiv alatt szoval kötetlenebb református esküvőre még talán válalhato is(református lelkészek általába könnyeben is veszik az ilyen akadályokat) de ha katolikus szertartást szeretnél igy a templomba se engednek be. egy nevesebb templomba akkor se engednek be ha a bokád kilátszik a szoknya alol. de amugy tényleg szép a ruha de inkább modellen áll jol mint a valoéletben egy templomban
2011. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
93%
A ruhád gyönyörű, de nem templomba való. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de az egyház szabályaiba tényleg nem illik ez bele. Ha annyira ragaszkodsz ehhez a ruhához, akkor vagy egy másikban esküszöl a templomban, ami jóval szolídabb, vagy valamivel körbe tekered magad, mert így egy pap sem fogja engedni, hogy házasodj.
2011. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
85%
Hát... Én valami szolidabbat választottam volna.
2011. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen, ez túlzás. Ezt inkább a nászéjszakára tartogasd.
2011. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
94%
Drágám... Ha te ragaszkodsz a templomi esküvőhöz, akkor bizony ebben az esetben NEKED kell engedni. Hiába választanátok másik papot, ugyanúgy "visszadobná" a felkérést a ruha láttán. Szóval döntsd el mit akarsz: templomban esküdni, vagy ilyen ruhát felvenni?
2011. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
90%

Csinos a ruha, de szerintem is sokat mutat. Túl mély a dekoltázs, rövidke a szoknya. :) Én nem mondom, hogy esküdj földig érő abroncsos ruhában, csak kicsit legyen szolidabb.


[link]


Bár látod mást is össze adtak "különb" ruhában... :D

2011. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutna ilyet felvenni templomba (max Vegasban), bár én se vagyok prűd, meg szép ruha, de... teljesen érthető a pap.
2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
96%

Nem sértő a ruha, csakhogy a templomi "dress code"-ba nem fér bele. De csodálom, hogy ha hívő, templombajáró emberek vagytok, akkor ezt nem tudtátok.

A párodtól felesleges azt kérned, hogy "engedjen", egy pap sem ad össze ilyen ruhában. Azt kell eldöntenetek, hogy mi a fontosabb számotokra: a templomi esküvő, vagy a szexi ruha. Mi van akkor, ha csak egy sima polgári szertartásotok lesz? Akkor felveheted a ruhát.

2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem templomba való ruha. Ha neked ez nem tetszik, akkor vagy másik ruhában (esetleg ez a ruha sok-sok takarással) esküdj, vagy ne templomban. Te szeretnél templomban esküdni, neked kell alkalmazkodnod, már ne is haragudj... Ha nem tetszenek a szabályok, legyen csak szimplán polgári szertartás.
2011. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
75%
hát örülj hogy a szüzességen nem problémázott. :)
2011. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!