Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pap nem hajlandó levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pap nem hajlandó levezetni a ceremóniát. Szerinted is ennyire sértő a ruhám?

Figyelt kérdés

Ebben a ruhában szeretnék az oltár elé állni:


[link]


A pap sértő jelzővel illette a ruhát és közölte, hogy ebben nem hajlandó minket összeadni. Vőlegényem unszolására mutattunk neki képet. Ő ragaszkodik a paphoz, másnál nem akar elvenni. De nekem ez a ruha tetszik, ebbe szerettem bele.

A pap nem akar egy pici dekoltázst sem és legalább térd alá kell érnie.



Ti mit tennétek? Persze megtehetném a férjem kedvéért, de csak egyszer megyek férjhez és az sem lehet olyan amilyet akarok..míg a pap nem mondta ezeket addig a férjemnek is tetszett.


2011. okt. 5. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:
86%
Miért teszed ki a kirakatba, ami nem eladó?
2011. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim válasza:
2%
Nem tudom mit kell izélni ha neki ez tetszik akkor mért ne mehetne ebbe férjhez?kit érdekel ilyenkor a pap mikor ez az ő napjuk?
2011. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
96%
Ha megtetszett, még mindig megveheted hálóingnek.
2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:

A vőlegényemnek igen is tetszik. Mondtam neki, hogy keresek másik ruhát erre ő azt mondta nem, majd elintézi.


Nemrég jött haza, egy unszolásra lekakilta a pap is a szabályokat (: Ennyit erről.



Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 5. 20:39
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

A ruha nem tetszik, de a kérdésedre a válasz:


Egy barátnőm is ilyen jellegű alsóban ment férjhez, és a templomi szertartásra egy tüll anyagból varrt részt gomboltak fel elölre, amit később legomboltak.

felülre pedig egy stólát javaslok.

2011. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
nem a kinézetével van baj ami vagy tetszik vagy nem de ez eyg templomba tul sokat mutat. ha meg nemérdekel a pap akkor minek tartotok templomi esküvőt egyáltalán?
2011. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
27%
Gyönyörű ez a ruha! Sok boldogságot! :))
2011. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim válasza:
82%
Miért teszed ki a kirakatba, ami nem eladó?
2011. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
Hogy kell megnyitni a linket? Bemásoltam a böngészőbe, de nem jön be...
2011. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem jön be!
2011. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!