Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell elkezdeni szervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elkezdeni szervezni a 2013. májusi esküvőnket?

Figyelt kérdés
2013 májusára tervezzük az esküvőt, nem tudom, hogy mikor kell elkezdeni a szervezést, de nem akarunk nagy esküvőt, csak a közelebbi rokonok meg néhány barát, max 50-60 fő. A polgári esküvőt szeretnénk pénteken tartani, csak a szülők jelenlétében, a templomit pedig szombaton, úgy, hogy ott már az összes meghívott részt vesz, utána pedig esküvői vacsora, torta és kész. Nem akarunk zenekart, táncot, csak egy csendes vacsit. Ami fontos, hogy jól érezzük magunkat, nem az, hogy megmutassuk a világnak, mekkora bulit tudunk csapni. Egyedül a ruhák, a fotós és a videós, amire tényleg sokat költünk majd. Így mennyi idő megszervezni?
2011. okt. 9. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:) nekünk is 2012 augusztusában lesz, és én még semmit sem szerveztem le. Majd január-február környékén kezdek szervezkedni, addig csak neten nézelődök, ötleteket gyűjtök stb. (Éttermet nem kell foglalnunk, mert a kertünkben lesz megtartva a lagzi..) :)

Egyébként, a miénk is kb 50 fős lesz. Szerintem, ha 2012 őszén elkezded szervezni, akkor sem késő még semmi!!

2011. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
azért mert 8 éve együtt vagytok még közel sem biztos, hogy egy év múlva is egymás kezét fogjátok.
2011. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%

a jövö mozgásban van!

én is szeretnék együtt lenni a párommal még sok sok évig... de a mai világban sajnos nem lehet tudni semmit!:((((

2011. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen erővel egy esküvőt se lenne szabad megszervezni, mert kitudja, hogy együtt leszünk még! Ez butaság.
2011. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Mi május 19-én esküszünk idén és a téli hideg miatt nem volt kedvem sokat rohangálni, ezért február végén kezdtünk el komolyan szervezni. Amire figyelned kell, hogy az anyakönyvvezetőt időben intézzétek el, főleg, ha a városházán akartok összeházasodni polgári keretek között, mert ott elég hamar betelnek az időpontok. (fél évvel előtte már lehet jelentkezni, nálunk egyébként még 5 héttel előtte is lett volna szabad időpont)


A mi esküvőnk kihelyezett helyszínen lesz, azt április elején foglaltuk le (a szabályok szerint egyébként legalább 50 napnak el kell telnie a bejelentkezés és az esküvő napja között).


Ha étterembe mentek, azért is harc lehet, úgyhogy szerintem azt egy fél évvel az esemény előtt mondjuk a max. létszámra foglaljátok le. Ilyenkor fontos, hogy a meghívót mielőbb küldjétek el a vendégeiteknek, mert akkor lesz idejük visszajelezni, hogy el tudnak-e jönni. Ha az megvan, akkor pontosíthatod az étteremnél a foglalást.


Amint nagyon, de nagyon ajánlok: legyen zene a vacsora alatt. Tavaly voltunk egy esküvőn és néma csönd volt. Egy boros pince feletti étteremben volt, 60-70 vendéggel. Akkor jegyzeteltünk is, hogy mit nem szabad elszúrni és a zene közte volt. Nem kell hangos, nem kell mulatós, de ne legyen csönd. Mi egy Művház udvarán tartjuk a családi ebédet, egy kis hifit viszünk és összeválogatunk pár órányi zenét. Lesznek benne olyanok, amiket a nagymamák vagy a szüleink szeretnek, közös számaik ilyesmi, meg lesznek olyanok, amik a mi lelkünket balzsamozgatják. Nem nyálasak, de nem is heavy metal. Egy pl.: http://www.youtube.com/watch?v=zwFS69nA-1w

Jó, ez éppen kicsit nyálas is lehet, de nagyon szeretjük. Nem lesz hangos, csak hogy szóljon valami, megadja az alaphangot.


Ha bármilyen kétséged van, szólj nyugodtan, majd figyelem a topikot!


Nana

2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!