Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándék tippek harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándék tippek harmadik házasságra?

Figyelt kérdés

Férjem keresztlányának idén karácsonykor lesz az eljegyzése, Májusban tartanák az esküvőt. Ma volt nálunk a leányzó, és átadott nekünk két ajándéklistát, amiről válogathatunk. (Egy nász-, illetve egy eljegyzési ajándék)

Nálam ez egy kicsit kiverte a biztosítékot (persze nem mutattam ki), de az elmúlt 4 évben ez lenne a harmadik!! házassága. Az elsőre mosógépet kapott tőlünk, akkor egy év után vált. A következő házasságára Herendi porcelánkészletet kért és egy mikrót, akkor az esküvő után pár hónapra már szét is költöztek.

Nem akarok garasoskodni, de most mi sem állunk olyan jól anyagilag, hogy 100 ezer forintos ajándékokat vásároljunk nekik. Próbáltam ezt finoman közölni a férjemmel, de ő kiakadt, mert nálunk az a szokás, hogy a keresztszülők egy nagyobb ajándékkal indítják útjukra a fiatal párokat.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? Mit adnátok ilyen esetben nekik?

(Valami olyasmire gondolok, ami maximum 20-30 ezer ft, de mégis nagyobb ajándéknak tűnik)



2011. dec. 2. 17:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Férjem nővérének a lánya. Elég jó a kapcsolatunk vele, de mindig fejest ugrik a házasságokba. Az első férje állandóan bulizott, még "gyerekek" voltak az esküvő idején. A második férje túlságosan ragaszkodó volt a leányzó szerint, remélem a mostanival már nem lesz semmi problémája.


Arra gondoltam, hogy veszünk neki egy tv-t, a régire elég sokat panaszkodik. (Plusz szerepel is a listán egy LCD Tv, amit majd a falra tud rögzíteni)

Ezt néztem ki, bár abszolút nem értek az ilyesmihez. Elég elfogadható a képminőség? /Ennél többet nem nagyon tudok rá szánni/

[link]

2011. dec. 5. 16:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Uhh.. hát ez nagyon durva..

Nem aprózzák el.. a mai világban ekkora ajándékot kérni.. hát van bőr a képükön..

- és akkor még én kaptam az ívet egy másik kérdésnél, hogy egy versikével rá mertem írni az meghívónkra, hogy "ágynemű vagy edény helyett, jobban jönne néhány bankjegy".. - én voltam a pénzéhes a többiek szerint :D

Hát akkor ez mi??? :D


Hát bakker. Szóhoz se jutok. LCD TV a listán.. Nem térek magamhoz...

Amúgy én a műszaki cikkek terén "válogatós" vagyok. Kinézem milyet lenne érdemes, műszaki paraméterek alapján és ha túl drága, akkor inkább marad a régi és gyűjtünk addig, amíg össze nem jön arra, amit szeretnénk. Nem mondom, hogy rossz ez a TV, mert abszolut nem, csak én nem venném meg magunknak.

Nyilván te más helyzetben vagy, így abszolut nem akarlak lebeszélni róla, mert amit én megvennék most magunknak az kb. 140eFt.

2011. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem mindenkinek elállt a szava tényleg, ahogy nekem is.

Durva, LCD tv... Komolyan mondom az egész lakását berendezhette már a nászajándékokból (és eljegyzési ajándék) plusz azokat a bútorokat most jól le is cseréli a követező esküvő alkalmával. :D

2011. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Őőő most miután magamhoz tértem, egy picit elbizonytalanodtam..

Remélem a nászajándék lesz és nem az eljegyzési??!! :D

2011. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze, nászajándék.. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem a legminőségibb Tv, de magunknak sem engedhetünk meg többet. Nekünk egy sima ctr (vagy crt??) Tv-nk van, bőven elég. Engem is idegesít már a lány hülyesége, de tudok mit tenni? Nekem nem éri meg miatta vitatkozni a férjemmel. Inkább benyelem..
2011. dec. 5. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!