Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérdezzem meg hogy én is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg hogy én is meg leszek-e, vagyok-e hívva az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom testvére házasodik nyáron.

Mi pár hónapja vagyunk együtt,de hosszútávra tervezzük.

Nyáron esküvő,beszél róla,ruha kell neki,meg hogy hogy állnak az előkészületek.

Nem lesz sok meghívott,20-30 fő csupán,templom,étterem csak.


De rólam szó nincs.Mármint páromnál,hogy én is megyek vele vagy sem,vagy mi is van.

Nem veszem zokon ha nem,csak azért jó tudni hogy hogy készüljek (ruha,ajándék,nem 2 Ft).

De ha igy konkrétan rákérdezek,akkor ha mégsem voltam tervben,akkor úgyis meghivnak.De azt nem akarom,hogy csak ezért.


Hogy kérdezzek rá hogy jó legyen?

(ismernek,volt már pár alkalom ahol csak család és én is ott voltam,de az szülőknél mind)


2012. febr. 18. 10:41
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
de köszönöm a figyelmeztetést,ez eszembe se jutott
2012. febr. 18. 15:17
 32/34 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy karácsonykor nincs megadva, hogy mondjuk 30 fő fér be az étterembe, fejenként 10 ezerért. Ne haragudj, ha nekem ilyen szűkre lenne szabva a listám és a pénzem, én sem vendégelném meg az aktuális barátnőket. Akkor sem, ha az első/második/harmadik stb. a család szempontjából egy kutya, hogy te épp az első vagy vagy sem.
2012. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

kaácsonykor 7-en voltunk összesen szűk család címén.


És nem a pénzen múlik,nem azért szűk körű,csak nem akarnak nagy felhajtást,lagzi sem lesz,csak vacsora,és az étterem 350 fő befogadására alkalmas.

2012. febr. 19. 18:15
 34/34 anonim ***** válasza:

Nézd, akkor ezt mind mondd el nekik, hogy igen is te komoly barátnő vagy, meg amúgy is elférsz az étteremben, meg karácsonykor is ott voltál, na nehogy már kihagyjanak, te igenis ott akarsz lenni!!!!


Most nem érted meg, amit mondanak itt neked a válaszolók vagy mi?


A karácsonyi vacsora meg a szűk családnak esküvő pedig nem ugyanaz.

2012. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!