Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérdezzem meg hogy én is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg hogy én is meg leszek-e, vagyok-e hívva az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom testvére házasodik nyáron.

Mi pár hónapja vagyunk együtt,de hosszútávra tervezzük.

Nyáron esküvő,beszél róla,ruha kell neki,meg hogy hogy állnak az előkészületek.

Nem lesz sok meghívott,20-30 fő csupán,templom,étterem csak.


De rólam szó nincs.Mármint páromnál,hogy én is megyek vele vagy sem,vagy mi is van.

Nem veszem zokon ha nem,csak azért jó tudni hogy hogy készüljek (ruha,ajándék,nem 2 Ft).

De ha igy konkrétan rákérdezek,akkor ha mégsem voltam tervben,akkor úgyis meghivnak.De azt nem akarom,hogy csak ezért.


Hogy kérdezzek rá hogy jó legyen?

(ismernek,volt már pár alkalom ahol csak család és én is ott voltam,de az szülőknél mind)


2012. febr. 18. 10:41
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

persze hogy ők döntik el


ezért nem akarom páromat egyenesen megkérdezni,nehogy csak azért legyek meghivott,mert ő kérte

2012. febr. 18. 13:15
 22/34 anonim ***** válasza:
15%
Az én unokatesóm életébe nem látta még a páromat, de tudja, hogy 1 éve együtt vagyunk, akkor már 2 is lesz.. és meghívta , mert tudja, hogy nekem fontos. Engem szeret annyira az unokatestvérem.
2012. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha személyesen vagy telefonon nem hívnak meg,akkor vedd úgy,hogy nem a válasz...
2012. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem bunkóság ha nem hív meg, hiszen a testvére barátnője vagy...

Én még alig voltam 1 éve együtt a párommal, mindenhova mentem Vele. Most 4,5 éve vagyunk együtt és mostmár nem is kérdés.

Szerintem elég gáz, ha együtt maradtok, aztán évek múlva visszanézel, hogy hm...téged "elfelejtettek" meghívni...


Én a párommal beszélnék, nem hívatnám meg magam, de a páromat megkérdezném hogy készüljek.

Én 17 éves korom óta vagyok a párommal, de első perctől családtagként mindenhol ott voltam...


21-L

2012. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
22%
Addig míg csak a "jártok" addig neked nem kell semmit vinned! a párod jogán te is meg vagy hívva az esküvőre! a jövendőbeli sógor,sógornőnek számolnia kell veled is!!!
2012. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
nem az ajándék volt kérdés,azt ha meghivnak evidens hogy kapnak
2012. febr. 18. 14:40
 27/34 anonim ***** válasza:
az esküvőre való meghívás az utolsó hónapban szokták csinálni!
2012. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Azthiszem megfogadom annak a tanácsát,aki azt javasolta,hogy aznapra találjak valamit (van is szülinapos),és annak kapcsán kérdezzek rá.Igy nem direkt,és nem is ciki ha "persze menj csak az x szülinapjára,én ugyis esküvőn leszek" lesz a válasz
2012. febr. 18. 14:58
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert az "Elmehetek a csajokkal bandázni július 15-én? -Persze, úgyis az esküvőn leszek." mást is takarhat. Azt, hogy nem akarsz részt venni az esküvőn, de aPárod (már említetted, hogy nem a szavak embere) nem akarna erőszakoskodni, hogy menj vele a családi progira, ha van más terved. Én megvárnám a meghívókat (ha már a párommal nem lennék olyan viszonyba, hogy megkérdezhessem), és akkor úgyis kiderül. Ha nem ősbunkó a nővére, akkor úgyis közli, hogy Öcsém, Fruzsinát is hozd magaddal, szeretettel várjuk/ Öcskös ez inkább SZŰK családi program, ha nem baj a barátnőd ne hozd magaddal. Magától ki fogja mondani a verziót szerintem.

23N

2012. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

akkor ülök a hátsómon és megvárom mig kész vannak a meghivók


(bár ez se jelent semmit,nálunk meghivót csak az kap,akit tényleg meg kell hivni,igy testvérek,szülők nem is kaptak legutóbbi esküvőn ami volt a családban,mondván ugyis tudja hogy ott a helye)

2012. febr. 18. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!