Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérdezzem meg hogy én is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg hogy én is meg leszek-e, vagyok-e hívva az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom testvére házasodik nyáron.

Mi pár hónapja vagyunk együtt,de hosszútávra tervezzük.

Nyáron esküvő,beszél róla,ruha kell neki,meg hogy hogy állnak az előkészületek.

Nem lesz sok meghívott,20-30 fő csupán,templom,étterem csak.


De rólam szó nincs.Mármint páromnál,hogy én is megyek vele vagy sem,vagy mi is van.

Nem veszem zokon ha nem,csak azért jó tudni hogy hogy készüljek (ruha,ajándék,nem 2 Ft).

De ha igy konkrétan rákérdezek,akkor ha mégsem voltam tervben,akkor úgyis meghivnak.De azt nem akarom,hogy csak ezért.


Hogy kérdezzek rá hogy jó legyen?

(ismernek,volt már pár alkalom ahol csak család és én is ott voltam,de az szülőknél mind)


2012. febr. 18. 10:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy ilyenre nem mersz rákérdezni. Nem a menyasszonynál (azt értem, hogy kínos), de a saját párodnál? Így elmondani neki, mint nekünk? Tök normális, kivel beszélnéd meg, ha nem vele?
2012. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szóltak volna, meg legalábbis a pasik mikor készülődik, mondta volna, hogy MI megyÜNK, te is készülődsz, mit vesztek együtt stb. Én úgy venném, hogy nem számolnak rád. Főleg, ha 20-30 fő, az egy icipici család, ne haragudj, de szerintem nem is lenne csoda, hogy te mint az aktuális nő nem férsz bele. Jó persze, komolyan terveztek stb. Oké, mindenkivel ez van, de a család szempontjából csak az aktuális nő vagy.
2012. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
nem "épp aktuális",hanem első komoly barátnője vagyok.
2012. febr. 18. 12:00
 14/34 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs szólva még,azt tudom,mert majd akkor amikor meghivó kész lesz.

Párom is csak azt mondja hogy hogy haladnak az előkészületekkel (nem ő,ő max nézi).és hogy majd nézni kell öltönyt neki.

Férfi,nehéz kiigazodni.


Karácsonyt is megszenvedtük mire kibökte hogy egy nap se szeretné ha nem vele lennék.

2012. febr. 18. 12:03
 15/34 anonim ***** válasza:
80%

"Ahhoz nem volt friss hogy a karácsonyt náluk töltsem."

Az nem jelent semmit, mi is csak pár hónaposak voltunk a párommal, de annyira erős volt a kötődés, hogy el sem tudtuk volna képzelni a másik nélkül a karácsonyt. Ha előtte 2 héttel jövünk össze, akkor is.

2012. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
mármint nem csak vele,hanem a szüleivel,testvérével,annak vőlegényével
2012. febr. 18. 12:08
 17/34 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem tuti meg leszel hívva, szerintem legalábbis egyértelmű, hogy a menyasszony tesójának a párját is várják.


De ha még a meghívókat sem adták oda senkinek, szerintem kár ezen rugózni. Majd ha odaadják, akkor egyértelműen ki fog derülni, hogy meg vagy-e hívva. Valószínűleg még így is elég időd lesz készülődni. Spórolni meg amúgy sem árt, legfeljebb majd másra költöd.

2012. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nekem az unokatesóm házasodik jövőre, nem lesz nagy létszámú esküvő, lakodalom sem lesz, csak vacsora, finom zenével..

Na és tehát nálunk mindenkire, akinél esélyes, hogy addigra lesz párja, vagy már most is van, két személlyel számoltak. Pl. az öcsém most lesz 17 éves, még nincs senkije, de teljesen elképzelhető hogy jövő áprilisig már lesz egy pár vagy több hónapos kapcsolata (messze vna még az a jövő április), így úgy írták fel őt is, hogy +1. Szerintem ez így normális. Aztán amikor véglegesítik az étteremmel a vendéglistát, akkor mrá eléggé kikristályosodik a dolog, hogy éppen mi a helyzet, gondolom akkor majd rákérdeznek, hogy mi van, és úgy mondják be a végleges létszámot.

2012. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz rákérdezni akkor gyűjtögesd a pénzedet és ha mégis meghívnak akkor lesz hova nyúlnod, de ha mégse hívnak egy akkor pedig lesz egy kis spórolt pénzed
2012. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%

"nem "épp aktuális",hanem első komoly barátnője vagyok."

Igen, a párodnak. De ők most miért számoljanak veled? Mert első szerelem? Ők nem tudhatják, hol tartotok, és mivel se nem vagytok eljegyezve, sem több éve együtt, nem tekintenek komoly partnernek. Lehet, hogy az ő szemükben a komoly barátnő több év után tekinthető annak. Meg szimplán nem tartanak még családtagnak, hogy egy szűk családi körű esküvőn ott legyél.

A karácsonyozás más, mert ott a párod kijelenthette, hogy csak úgy hajlandó karácsonyozni, ha te is jöhetsz. De az esküvő a tesójáról és annak párjáról szól, ők mondják meg, ők kit akarnak ott látni, kit nem.

2012. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!