Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Neked az esküvőről kellemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked az esküvőről kellemes dolgok jutnak eszedbe, vagy inkább negatív dolgok, hogy drága és sok az idegeskedés?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdezem, akiknek még ezután lesz esküvője, hogy ha rágondoltok az esküvőtökre melyik a hangsúlyosabb a negatív vagy pozitív érzelmek?

Tehát az, hogy szép leszek, fehér ruhában leszek, mindenki ott lesz és minket fog nézni, vagy az hogy mikor lesz nekem pénzem az esküvőre, és az attól való félelem és idegesség, hogy olyan lesz e mint amilyennek megálmodtad az esküvődet vagy attól való félelem, hogy véletlen elesel a szép ruhában, vagy nem lesznek meg a gyűrűk, vagy családi konfliktus alakul ki az esküvőn ilyenekre gondolok...


2012. febr. 26. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte és utána is az idegeskedésre gondoltam/gondolok. :D Az, hogy drága, az hazugság: mindenki a neki megfelelő árú rendezvényt szervezze meg, és ennyi.
2012. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Nekem még nem volt eljegyzésem soha. Most, hogy feltetted a kérdést, azt mondom, biztos nagy költség lenne, honnan lenne rá pénzünk stb, mert ez is fontos szempont. De az első gondolatom az volt, hogy jaj, de jó lenne. És nem csak szép fehér ruhában lenni, hanem a feleségévé válni a kedvesemnek.

Ezen a ponton kivettem a biliből a kezemet, és figyelek a többiek válaszára. :(

2012. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is nyáron lesz és vegyesek az érzéseim.Sem a házasságtól,sem az anyagiaktól nem félek,mert az rajtunk múlik.Attól félek csak,ami esetleg váratlan helyzet és nem vagyunk rá felkészülve.
2012. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem idén kb. 10 esküvöm lesz, mégsem vagyok ideges,bàr én csaltam mert én fotogràfus vagyok. Nyugi, az esküvö pozitìv dolog. Olvasd el ezt és megérted: [link] Sok boldogsàgot!
2012. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Mivel volt pénzünk a lagzikra, nem nagyon idegeskedtünk. Időben voltunk mindennel, nem kellett rohanni.

Fantasztikus buli volt, bármikor újracsinálnánk!:)

2012. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
én arra gondolok minek ekkora cécót csinálni az esküvő körül.Nekem pl nem lesz rá pénzem ezért csak a család meg a tanúk turiból szerzett ruha amit majd én varrok olyanra amilyenre szeretném.Tehát semmi nem lesz királylányos,de soha nem is álmodoztam róla szóval csak alig várom és boldog vagyok, hogy egyáltalán megtaláltam az igazit esküvő ide vagy oda és akik itt nyafognak, hogy jaj ez a dísz nem lesz meg az a ruha nem jött össze örüljenek a párjuknak és hogy egyáltalán megkérte a kezüket a többi részlet kérdés;) akinek meg nincs pénze ruhára a turkálók tavasz vége felé tömve lesznek esküvői ruhákkal:)
2012. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is most lesz 3 hónap múlva. most még ideges vagyok, a pénz, a ruha, az alkatom, a meghívók, minden miatt :) viszont mégis pozitívan gondolok rá, hiszen esküvőm lesz :) én nem látom negatívan.
2012. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem az esküvő, a lakodalom negatív dolog. 10 éve van párom, de nem tervezek esküvőt, egyszerűen a család miatt. Nem akarok az esküvőmön senkivel amiatt veszekedni, hogy a menyasszony és a vőlegény miért nem táncol (mert nem szeret, mert nem tud, mert nem akar), milyen az az esküvő, ahol nincs tánc; miért ezt a helyet választottuk, mert ez túl kicsi, túl nagy...; miért ilyen a ruha; miért... Félek, hátha valaki jobban felönt a garatra, ami újabb konfliktusforrás lehet... Mindenbe beleszólnának, belekötnének, semmi nem lenne úgy jó, ahogy kigondoltuk.

Felmerült egy amolyan Las Vegas-i esküvő is, mint a filmekben, de azért nem szeretném a szüleimet teljesen kizárni a dologból...

Nem tudom mi lenne az optimális megoldás.

2012. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezert inkabb varsz es nem lepsz elore az eletedben csak mert felsz? A felelem mindent megol.
2014. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!