Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi történik akkor, ha kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha kiderül, hogy szív szerelmed nem akar házasodni?

Figyelt kérdés

Én régimódi vagyok, nekem minden álmom egy templomi esküvő, nem kell, hogy nagy legyen, sőt nekem a 2 tanús is elég.

De párom nem akar. Nagyon szeret, soha nem csalna meg, 6 éve együtt vagyunk, együtt élünk. De esküvőt nem akar.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?


2012. ápr. 10. 10:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát bárkire rá lehet kényszeríteni bármit akarata ellenére,csak annak később böjtje lesz. Nekem az előző párom akart mindenáron esküvőt, én nem. Ma már nem vagyunk együtt, gondolom ő elvesz vagy elvett valaki mást, én meg élek boldogan az új párommal - házasság nélkül.
2012. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Ádám és Éva, én megértem ezt a hitet de csak a saját életét nehezíti meg ezekkel a dolgokkal, mert itt van egy pár, lehet boldogan élnek, összepasszolnak semmi gond nincs de mégis van ezek miatt.
2012. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
65%
Az én párom sem akart sosem házasodni,de egy idő után látta rajtam, hogy nekem ez minden vágyam,és úgy döntött, hogy akkor miért ne? Ha ez engem boldoggá tesz,akkor házasodjunk össze.(még a templomira is igent mondott :) ) Sztem kellene, hogy tudjon érted áldozatot hozni.
2012. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!