Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok javasolni valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok javasolni valamit, hogy milyen formában kerüljön bele az esküvői meghívóba, hogy visszajelzést szeretnénk a részvételi szándékról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 11:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az emberek 90%-ával heti kapcsolatban vagyunk, úgyhogy majd idejében mindenkit végigkérdezünk. Meg persze amikor visszük a meghívót mindenkit megkérünk, hogy szóljon, ha nem tud jönni. Na meg nálunk lesz szálláslehetőség is, így duplán fontos, hogy mindenki rendesen visszaszóljon.
2012. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mi ezt írtuk a meghívó hátuljára:

Részvételi szándékot és szállás igényt kérjük xy.ig jelezni!

Alá a telószámokat!

Remélem segítettem!

2012. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A meghívó aljára apró betűkkel leírnám a címet, telefonszámot, esetleg e-mail címet, amin bárki el tudja érni az esküvőre készülődő házat, és közölném, hogy eddig várom, hogy tudnak-e jönni. Ha pedig valakinek valami közbejön és mégsem tud jönni (pl. eltörik a lába az esküvő előtti pénteken), akkor is el tud érni egy címen vagy telefonszámon és le tudja mondani.


Mert váratlan dolgok mindenkivel előfordulhatnak, és tutira előre nem lehet semmit venni.

2012. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azt elmondaná valaki, hogy az RSVP miért nem jó?

Gyengébbek kedvéért pont azt jelenti, hogy légyszíves, válaszolj.

répondez s'il vous plaît

2012. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért kell sznoboskodni hülye külföldi rovidítésekkel, mikor szépen, érthetően és udvariasan meg lehet fogalmazni magyarul is. :) Nekem sem tetszik az RSVP - személytelen, sokak számára nem érthető, és a magyar szokásokban idegen.
2012. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az egész világ ismeri.
2012. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az egész világ ismeri :) Akkor én nem ezen a világon élek, vagy nagyon műveletlen vagyok...
2012. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is csak néztem, hogy mi ez :)
2012. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok. én inkább megfogalmaztam így, ahogy fent leírtam. a 80 éves nagypapám és a 75 éves nagymamám gondolom nézett volna furán ha 4 nagybetűt odatolok a meghívó aljára :)))) de lehet a párom idősebb rokonai is azt hitték volna, h össze-vissza ütöttem a klaviatúrát.
2012. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, némelyik tényleg segített.
2012. ápr. 28. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!