Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki vezessen az oltárhoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vezessen az oltárhoz az esküvőn? Úgy szeretném, hogy a párom már az oltárnál vár és én valakivel vonulok be. Mi a véleményetek? Aki volt hasonló helyzetben hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
Édesapám már nem él és a családban nincs olyan férfirokon, akit szeretnék, hogy bekísérjen. Lesz olyan rokonom, aki ajánlkozni fog, de én azt nem szeretném, mégha ebből sértődés is lesz. Ilyenkor egy fiúbarátom is kísérhet? A másik lehetőség, hogy a pap kísérne be, mert ő az egyik legjobb barátom. Nekünk tetszik ez az ötlet, de a rokonoknak nem.
2009. jún. 24. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is meghalt az édesapám és mind a két nagyapám is. Szerintem egy olyan embernek kell kísérnie az oltárhoz, akit alkalmasnak érzel arra, hogy "átadjon" a párodnak, hogy ezek után ő legyen mindig melletted, helyette. Ezért kísér a szülő az én véleményem szerint. Nekem van nevelő apám, de kevés ideig éltünk egy háztartásban (1 évig sem), és 21 éves voltam amikor anyukámmal összejöttek, így nem tudok apámként tekinteni rá. Ezért engem biztos, hogy az édesanyám fog odakísérni. Az ő "áldására" van szükségem, máséra a rokonságéból nem igazán. Szóval, ha jó a viszonyod az édesanyáddal szerintem az egy jó megoldás lehet.


Sok boldogságot!

2009. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Valahogy annyira csak férfiban gondolkodtunk, hogy anyu fel sem merült. De nagyon jó ötlet, átgondoljuk mindenképpen. Köszönöm az eddigieket!
2009. jún. 26. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!