Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok adni bátorító gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni bátorító gondolatokat?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok kenődve..

Hamarosan lesz az esküvőnk, külföldön, és barátnőim sorban mondják vissza a meghívásokat pénzhiány miatt. Teljesen megértem őket, hiszen nem olcsó mulatság az utazást állni ( a szállást mi álltuk volna). Eredetileg kb 50-en lettünk volna az esküvőn, most úgy néz ki, hogy jó ha 30-an leszünk.

Ami igazán zavar, hogy az én oldalamról kb alig jön valaki, a többi vendég a külföldi kedvesem oldaláról jön.

Szerintetek nem venné ki furcsán magát hogy a menyasszony részéről alig lesz ott valaki?

A másik pedig: elég nagy a korkülönbség közöttünk, ezért nyilvánvalóan más-más korosztályú vendégeket hívtunk meg. Most úgy néz ki, hogy kb én leszek az egyetlen fiatal az esküvőn.. ez eddig sohasem zavart engem, de az esküvőmön a velem egykorúakkal is szerettem volna ünnepelni.. :(

Eléggé elment a kedvem az egésztől, lehet hogy egy polgári szertartás jobb lett volna.. :(


2012. jún. 25. 21:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%

szia !

hát ez tényleg rosszul eshet neked én csak annyit mondok hogy fel a fejjel. de mért nem inkább magyarországon maradtok ? szerintem itt magyarországon nem késő szervezni egy kisebb esküvőt hisz nem az a lényeg hanem hogy együtt vagytok és , hogy boldogok vagytok. És a barátnőid is könnyen eltudnak jönni .

2012. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
24%
első vagyok azt kihagytam hogy nem az a lényeg hogy nagy eküvő legyen hanem hogy boldogok vagytok és szeretitek egymást . de ezt te döntöd el
2012. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Semmi esetre ne kenődj el, a barátnőid is sokkal boldogabbak lennének ha el tudnának menni, de ha nem tudják kigazdálkodni nincs mit tenni, ez egy elfogadható dolog. Így is biztos jó lesz, 30 ember is tud remek társaság lenni, és a lényeg, hogy a pároddal jól érezzétek magatokat. Csak ne várd azt, hogy "tökéletes" legyen minden, csak figyelj arra, hogy boldog tudj lenni és örülni kettőtöknek. Sok boldogságot! :)
2012. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

"A másik pedig: elég nagy a korkülönbség közöttünk, "


Gondolom, azért nagyon szeretitek egymást......

2012. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szeretjük egymást, máskülönben nem házasodnánk. :)

A korkülönbséget a vendégek miatt említettem meg, vagyis hogy nem nagyon lesz korombeli az esküvőn..


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, a legfontosabb az, hogy a családom ott lesz velünk. :)

2012. jún. 25. 23:37
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem gondoltál erre, mikor szervezted? Talán még tényleg nem késő szervezni egy bulit otthon :)


Sok boldogságot :)

2012. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom mikor elkezdted szervezni az esküvőt,tudtad,hogy válság van,nagyon sokan idén már a nyaralást sem engedhetik meg maguknak,még belföldön sem,nemhogy külföldre repülőjegyet vegyenek oda-vissza vagy benzint fizessenek,vagy autópályadíjat.Ehhez jön még a nászajándék,a fodrász,egy csinosabb ruha,nem sokan tudják ezt kifizetni itthon.A külföldi párod vedégeinek talán ez nem gond,de nagyon sok magyarnak az.Nem tudom itthon miért nem lehetett volna tartani az esküvőt,a külföldi rokonoknak,akik tudják fizetni a repülőjegyet,mindegy lett volna,hogy melyik országba utaznak.Ezt sajnos meg kell értened,ha már így alakult és előbb nem jutott eszedbe az anyagi oldaláról is nézni a dolgokat.Érezd jól magad a vőlegényed családjával,most már közéjük is tartozol.
2012. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: gondoltam erre, de külföldről nem olyan egyszerű leszervezni egy esküvőt.. csomószor haza kellett volna repülünk.

A baj az, hogy egy hónapja még az volt a visszajelzés, hoy sokan jönnek, mostanában mondták le..

2012. jún. 26. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Megbízol egy esküvőszervezőt,aki skype-on keresztül tartja veled a kapcsolatot és e-mailben.Egyszer hazajössz,amikor mindent megnézel személyesen is és ennyi.Tudom,a barátnőm is így csinálta,mindezt Kanadából.Ha ezt nem akartad,akkor fizesd ki a repülőjüket és ott lesznek veled.
2012. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez aztán baromira bátorító gondolat. Nem a múlton akarok rágódni. De most már mindegy. :)
2012. jún. 26. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!