Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő mielőtt együtt éltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő mielőtt együtt éltünk volna? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nyáron szereztem meg a diplomámat, úgy volt hogy én elkezdek dolgozni, összeköltözünk és utána összeházasodunk. A párom szerint viszont ne várjuk, házasodjunk össze decemberben ahogy terveztük aztán majd lesz munkám.


Ti mit gondoltok?


2012. aug. 28. 15:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%
Nah megszólalt az, aki soha nem élt együtt a párjával... inkább csöndben maradtál volna, majd rájössz, hogy nem az a gond, ha nem teszi a zokniját a szennyesbe...
2012. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%

"Nah megszólalt az, aki soha nem élt együtt a párjával... inkább csöndben maradtál volna, majd rájössz, hogy nem az a gond, ha nem teszi a zokniját a szennyesbe..."


Ne haragudj, de attól még ugyanannyira jogom van véleményt mondani, mint neked, vagy annak, aki mondjuk elvált, vagy annak, aki épp boldog, tehát mint mindenkinek.

Van szemem, látok egy s mást, mint bárki más. Ez egy ilyen oldal, ahol a kérdező feltesz egy kérdést, és a válaszolók próbálnak rá a legjobb tudásuk szerint válaszolni (jó esetben). Nem értem még mindig, hogy ezen egyesek mit nem tudnak felfogni. Különböző emberek vagyunk, különböző véleményekkel, mivel mindenki mögött más tapasztalat, nevelés, személyiség stb. áll. Ettől még senki nem lesz kevesebb vagy több.

Nagyon sajnálni tudlak, ha ennyire korlátolt vagy, leszólsz valakit, csak azért, mert nem egyezik vele a véleményed...

2012. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%

Na igen. Most még azt hiszed h jaj de szép meg jaj de jó minden meg ti vagytok a tökéletes pár meg te minden hibáját ismered. Igenám. Csak ismerni a hibáját meg állandóan, szünet nélkül elviselni őket az teljesen más. Majd megtudod ha ott leszel. Az szép és jó h szeretem elviselem minden dolgát..... stb. A tündérmesékben. A valóságban ha nem is válóok de vitaforrás.

A másik meg az h senki nem mondta h tuti a válás csak h nagyobb a lehetősége

2012. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
22. Igenám de te úgy válaszolsz h még fogalmad nincs h mi lesz veletek. Ha esetleg azt írod h hát mi csak utána költöztünk össze és minden remek az ok. De te csak egy képzelt világról írsz
2012. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%

A vélemény ami mindenkinek megfelel: Ezt Ti tudjátok, tegyetek úgy, ahogy Nektek jó!

A saját véleményem, amiért itt lepontozzák az embert, pedig EGYÉNI vélemény: ÉN soha nem házasodnék együttélés előtt.


24N

2012. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem leszóltalak, csak úgy pampogsz így, hogy ismered a párodat teljesen úgy, hogy együtt se laktál vele...erről ennyit.

Majd meglátod, hogy mégse ismered eléggé.

2012. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ma 19:28

Én kívánom, hogy jöjjön össze nektek a házasság. Egyébként mennyit szoktatok együttlenni?


Mondjuk nekem nagyon fontos, amit már írtak is, hogy ne csak a jóban, hanem a rosszban is számíthassunk egymásra. Pl. ha reggel morcos vagyok elviseljen, maga az elalvási szokások, a pénz kezelése, számlák rendezése, bevásárlás együtt.

Amíg "járunk" addig minden új, de amikor már 634-jére vásárolunk együtt, akkor is egyetértünk?

2012. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%

nálunk elég gyorsan megtörtént az összeköltözés, ráadásul fiatalok voltunk, együtt alakultak ki a közös szokásaink.

igaz, vannak dolgok, amik már az elején is bosszantottak, de ez pont azért volt jó, mert tudtam nyesegetni a vadhajtásait :) és ő is az enyéimet.


házasodást egyelőre nem tervezünk, de nagyon jól megvagyunk így.

pénzügyi dolgokban egyet értünk, a gyerekneveléssel kapcsolatban is, bár ez majd a gyakorlatban derül ki igazán. :)


és tényleg nem a szétdobált büdös zokni a legnagyobb probléma, viszont ez is sokat elmond az veled együtt élő ember jelleméről, neveltetéséről.

2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%
20-as, te, minthogy nem vagy kompetens a témában, jobb, ha meg sem szólalsz. :) Mi is két éve vagyunk együtt a párommal, de ebből egyet együtt is éltünk. Ég és föld a különbség. De neked erről fogalmad sincs, hisz burokban élsz. Majd akkor nyilatkozz, ha mindkét verziót próbáltad. Addig itt senkinek ne osztogass életvezetési tanácsokat egy két éves járogatás után. Semmit nem tudsz.
2012. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Mi egy hetet laktunk együtt esküvő előtt. nem így terveztük, de nem lett kész időben a lakás. ugyan nekünk bejött (eddig legalábbis), azóta két gyerekünk is van, ma is így döntenék. de azért tényleg célszerű előbb összeköltözni.
2012. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!