Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen dolgot vettetek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgot vettetek fel ami megfelel a babonának?

Figyelt kérdés
Tudátok valami új valami régi valami kölcsön és valami kék!!!! Ti miket vettetek fel???
2009. aug. 15. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem tök mind1 amerikai-e vagy sem? Mert ha már nem is csinálhatja? Ha neki tetszik miért baj ez???

NEkem a ruhám volt kölcsön /kölcsönző/ és a csipke harisnyakötő kék /amit eldobtam, nem tudom milyen hagyomány, nem is érdekel, vicces volt/. Új volt a cipőm és a régi pedig a póthajam :-)

Sok boldogságot!

2009. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Ja és pocakos menyasszony voltam, fátyollal, fehérben. Eszembe sem jutott ilyen hülyeség, hogy nem illik. 2009et írunk, ha akarok hálóingben állok a pap elé a víz alatt 10 méter mélyen.
2009. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Én utálom a babonákat és nem hiszek bennük, így semmilyen ilyesmi nem volt. Butaságnak tartom, hogy felnőtt emberek ilyesmikben hisznek. Mindenki abban hisz, amiben akar, de aminek semmi alapja nincs, abban minek hinni?
2009. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem két hét múlva lesz az esküvőm, és rajtam is lesznek ezek a dolgok. Az új az mondjuk lesz a cipőm, vagy a melltartóm, a régi az az egyik bugyim :), a kéket a csajoktól kapom a lánybúcsún harisnyakötő formájában, a kölcsön az a ruhám lesz, mert ugye kölcsönzöm. Máshogy nem tudtam megoldani. Többen mondták, hogy anyutól kérjek vmit kölcsön (állítólag ez eredetileg így van, hogy a kölcsön cuccot a menyasszony adja ékszer formájában), de semmi nem passzol oda, amit tudnék kérni. Nyilván az ékszereim már megvannak, nem passzol oda sem egy nyaklánc, sem egy fülbevaló. Szóval én így oldottam meg. Sok boldogságot!
2009. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kimaradt, hogy a menyasszony anyukája adja
2009. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem még nem volt esküvőm ,de így szeretném.

valami új: ruha (varratni szeretném --> van ismerős varrónő)

valami régi, kék: ezt egybevegyíteném: barátaim és vendégeik (ők a régik) mindenkire aggatnék valami kéket (virág vagy valami hasonló)

valami kölcsön: anyutól valami.


ja és én még galambot is szeretnék röptetni.

van még a rizs és a sziromszórás: ez a termékenység miatt.


sok boldogságot. gratula :)

2009. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt új cipőm, fehérneműm és szütyőm, kölcsönzött a ruha, kölcsön és régi volt a fátyol - amit 5 évvel korábban a barátnőm hordott, szintén régi (nagyon régi) volt a zsebkendő amit a szütyőmben vittem magammal, kék a harisnyakötőm.
2009. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!