Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg eljön azaz idő, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eljön azaz idő, ami után már nem házasodnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha egy ideje együtt élsz valakivel és egy bizonyos ideig nem jegyez el, nem vesz feleségül, akkor utána már tényleg ne is számítson rá az ember?

Mennyi ez az idő kb.?



2012. nov. 20. 19:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a házasság csak egy papír, nem mellesleg egy nőben sem tudok megbízni annyira, hogy egy vagyonközösségben éljek vele. Én csakis házassági szerződéssel házasodnék, kemény feltétel rendszer mellett.
2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk most volt az eljegyzés 8 év után...(3 éve élünk együtt) és jövőre lesz az esküvő.

Nem kértem soha nem szerettem volna kihisztizni, azt akartam magától jusson el eddig a döntésig....

Szóval szerintem nagyon egyén függő...

2012. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%

Mi 5 éve vagyunk együtt, van egy lányunk és jövő nyárra tervezzük az esküvőt.


A rokonok miket is nyaggattak. Általában vagy azt válaszoltam, hogy már összeházasodtunk titokban, ne mondja el senkinek - erre jött a felháborodás.

Vagy azt, hogy még hiányzik egy kis pénz ahhoz, hogy mindenkit meg tudjunk hívni akit szeretnénk. Tudom, hogy sokaknak nem fontos a felhajtás, nekem igen. Én szerettem volna ha azok, akik látnak minket felnőni, a kapcsolatunkat alakulni velünk ünnepelnék amikor hivatalosan is összekötjük az életünket. Nem lesz nagy banzáj, meghívót én írom kézzel, innivalót visszük, sminkes-fodrász-körmös nem lesz, fotós sem. De így is beletelt egy kis időbe míg összejött a pénz :-(

2012. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
47%
Ezen nem kell csodálkozni, hiszen a párok összeköltöznek anélkül, hogy van eljegyzés, vagy esküvõ. Akkor miért törné a férfi magát, hogy eljegyezzen vagy elvegyen valakit is? Neki igy is jó, mert törõdve van vele.Megkapja azt,amit egy házasságban adni kell.
2012. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%
Baráti pár 32! év együttlét után házasodott össze. A tanúk a két felnőtt gyerekük volt.
2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
71%
7-es válaszoló vagyok,nekem is azzal jönnek a rokonok,ismerősök hogy mikor lesz a lagzi,illetve van egy aranygyűrű az újjamon és sokan azt iszik hogy már el vagyok jegyezve.Na meg a gyerekkel is jönnek,mondjuk én már szeretnék,de még csak össze sem tudtunk költözni,remélem jövő nyárra már igen.
2012. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
55%
Az a ferfi aki igazan szeret csak maganak akar es oszinte vagya hogy felesege legy elobb utobb. Ha egy pasi nem akar nosulni ott valami hiba van miert nem akar?fel a kotodestol?
2012. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
77%

"Te az enyém, én a Tiéd." Mondjuk ilyenkor, aki ezt nem akarja, az nem lép, csak halogat.



Sokan írták, hogy nekik a házasság csak egy papír, ezt általában az emberek előre megbeszélik, tehát tudják, hogy ezért nem jegyez el senki senkit, úgyhogy ez egyáltalán nem idevaló.

2012. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
69%

engem eljegyzett a párom az együtt-létünk 2. évében, de mondtam neki, hogy ez így jó, itt álljunk is meg, és jó ideig ne tervezzünk esküvőt.

bízom benne, és szeretem, de nincs szükségem papírra. ha komolyan gondoljuk, akkor együtt maradunk anélkül is. ha útközben máshogy alakul, akkor legalább egy válást megspórolunk magunknak.


nem értem miért fontos ez annyira más nőknek? mert nekem ez olyan mázas szövegnek tűnik, hogy ezzel mutatjuk ki a szeretetünket, meg felvállal a világ előtt. de mégis olyan érzésem van emögött, h az ember nem bízik eléggé a párjában, ha annyira erőlteti ezt a papírt.

az más kérdés, ha a fickó és a nő is egyformán akarja, ott nincs kétségem, h mi van a dolgok mögött.


poénosan szoktam mondani, hogy majd akkor házasodunk, ha elmúlt 5 éves a közös gyerekünk. addigra talán átéltünk annyi nehézséget, ami után nagy eséllyel biztosra mondható, hogy nem válunk el.

2012. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
78%
Én meg sem várnám ezt az időt őszintén szólva. Főleg ha ismerném a páromat, és tudnám, hogy ő is tervez esküvőt. Oké, de ne 20 év múlva tervezze. Ha 4-5 év együttlét esetleg már ennyi együttélés után sem húzna gyűrűt az ujjamra, akkor egy nagy beszélgetés után pakolnék és költöznék.
2012. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!