Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg eljön azaz idő, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eljön azaz idő, ami után már nem házasodnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha egy ideje együtt élsz valakivel és egy bizonyos ideig nem jegyez el, nem vesz feleségül, akkor utána már tényleg ne is számítson rá az ember?

Mennyi ez az idő kb.?



2012. nov. 20. 19:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van utolsó, azért nem mindegy, hogy valaki ugy mutat be, hogy a feleségem vagy csak a barátnõm, élettársam. Ide ugy látszik csak azok irnak,akiket nehezen akarnak elvenni,(tisztelet a kivételnek) sajnos vannak néhány ismerõseim,akik arra várnak, hogy mikor lesz meg az a "bizonyos papir",szinte áhitoznak róla. Senki ne mondja, hogy nem vágyik esküvõre, hiszen ez az életrendje, és ne akarjunk már ennyire megváltoztatni mindent, nélkülünk is nagyon változik minden.Nyugodtan le lehet pontozni, mert ilyenkor ugyis az szokott lenni, ha valaki leirja,amit gondol és nem az a válasz,amit átlagban irnak.
2012. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
67%

"Senki ne mondja, hogy nem vágyik esküvõre, hiszen ez az életrendje,"

Régóta ez az élet rendje ez tény. De régen sokan azért házasodtak, mert ez volt a rend, nem azért mert erre vágytak. A kettő gyakran távol áll egymástól. Őszintén te nem tudod elképzelni azt, hogy nem mindenki ugyanarra vágyik? Mindenki csak arra vágyhat amire te, csak nem mondja ki?

2012. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem, bár én nem ugyan az a válaszoló vagyok, mégis én is úgy gondolom, mind ugyan arra vágyunk, legalábbis nem tudnám elképzelni másként. Tanulunk, dolgozni kezdünk, felépítjük az életünket, eljegyzésünk lesz, szép esküvőnk, gyerekeink. Olyan ez, mint a Simsben, lépésről lépésére mindig ugyan azt történik, mert a karakterek vágyaiban rendre ezek jelennek meg a kívánságoknál, valószínűleg nem véletlenül. Ez ugyan egy elég sarkos példa, de mégis rámutat valamire. Persze, hogy mit akarunk és mire vágyunk, csak mi magunk dönthetjük el, de nem tudom megérteni, hogy lehet az, hogy van aki önszántából lemond élete számos fontos eseménye közül egyről azzal a mondattal, hogy "ez csak egy papír."
2012. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%

Csakhogy az élet nem egy játék, ahol korlátolt számú opció létezik és csak ugyanaz a pálya vihető végig, hogy megnyerd a játékot.

Ha mindenki ugyanarra vágyna, már megszűnt volna létezni a világ. Persze ahhoz, hogy az ember rájöjjön erre sok mindent meg kell tapasztalnia.

2012. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
71%

"élete számos fontos eseménye "

Erre is csak azt tudom mondani, hogy nem mindenki számára ugyanaz a fontos.

2012. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Akybbug válasza:
84%
szerintem nincs olyan mikor már nem házasodnak. a házasságtól jobb esetben nem fogjátok egymást jobbna, vagy kevésbé szeretni. ha te szeretnél esküvőt beszéld meg a pároddal, de ha nem akkor a rokonok kérdezősködéseit le kell sz*rni, hiszem ez a te életed.
2012. nov. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
55%
Pedig van az az idő, amikor a pasi úgy gondolja, minek már az esküvő. Sok nő ír ide, h a párja csak ígérgeti az eljegyzést vagy az esküvőt évekig, közben a nő eléri a 30-at, ideje a gyerekvállalásnak. Így szül 1-2 gyereket, de esküvő sehol. Nem szülnék olyannak, aki nem akar elvenni. Nekünk 6,5 év után volt az eljegyzés, rá 8 hónapra az esküvő. Már évekkel korábban szerettük volna, de előbb lakást akartunk venni.
2012. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem hatalmas bunkóság ez a "mikor házasodtok" meg hasonló kérdések. Le lehet nézni bárkit persze hogy nem "feleség", csak nincs értelme.

Mi 8 év után házasodtunk össze, hogy végre leszálljanak rólunk. Kivettünk egy nap szabit, bementünk az önkormányzatba aztán felhívtuk a fél rokonságot hogy le lehet szállni rólunk. Ez nem volt más, mint a házasság megcsúfolása olyanok által, akiknek ez semmit nem jelent. Ez kinek jó, most komolyan?


A párom továbbra sem feleségeként mutat be. 3 gyerekünk van, jövőre lesz a 20. évfordulónk.

2012. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
48%
4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 hónap után megkérte a kezem és már van egy 4 hónapos kisfiúnk (és szeretnénk még gyereket). Nem vagyunk házasok, de egyáltalán nem is bánom. Nekem semmit nem jelent, ettől nem fogom jobban szeretni stb. A gyerekünknél erősebb kapocs nem létezik. Amúgy mindenki úgy hív, hogy a felesége a papírtól függetlenül :D még a munkatársai is. Boldogok vagyunk így is és ha egyszer meghülyülök akkor hozzá megyek feleségül, de csak ha annyi pénzünk lesz, hogy olyan esküvőnk lesz amilyenről álmodozok már rég óta.
2012. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Anya a (nevelő)apukámmal idén lesz együtt 17 éve. Már nem fognak házasodni. Anya egy ideig mondogatta, de mikor látta, hogy apa nem fog lelépni és komolyan gondolja (nem úgy, mint a bio-apám), akkor lenyugodott. Nem házasok, de hordanak arany karikagyűrűt.

24/L

2012. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!