Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg eljön azaz idő, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eljön azaz idő, ami után már nem házasodnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha egy ideje együtt élsz valakivel és egy bizonyos ideig nem jegyez el, nem vesz feleségül, akkor utána már tényleg ne is számítson rá az ember?

Mennyi ez az idő kb.?



2012. nov. 20. 19:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
83%

Mi 7 év után házasodtunk most augusztusban és nem jön a gyerek( volt aki ezt hitte) 2 éve együtt is éltünk. Egyszerűen most jött el az idő a házasságra. Tavaly érzetem először azt hogy lehetne eljegyzés, és utána évben esküvő.

A férjemnek szólnom kellett mert most sem lennénk házasok ha nem hozom szóba. Ő el lett volna így. Jött a papír nem számít dumával, mert ugyanúgy szeret.És én konkrétan elmondtam a véleményem. Hogy nem az élettársa akarok lenni stb...Utána meg volt az eljegyzés, akkor már mondogatta hogy lehet igazam volt és tényleg jobb ez mintha a barátnője lennék ( mert azért 5 év után már nem csak az akartam lenni) közben levelezőn végeztem egy szakot és úgy szerettem volna férjhez menni ha túl vagyok a sulin.És idén meg volt az esküvő. És a férjem is érzi és mondja hogy a kapcsolatunk egymással szemben nem változott de sokkal jobb hogy úgy mutathat be mint a feleségét, jobb érzés kimondani. Ennek lelki többlete van.

2012. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, 7 és 1/4 éve együtt is élünk, van egy majdnem 2 éves lányunk és jövő augusztusban lesz a lagzink.Eddig nem volt fontos, most is inkább a buli miatt, mint, hogy legyen egy papír az összetartozásunkról :)
2012. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%

28-as vagyok: úgy tudtam, hogy le fogtok pontozni :-) Nem értem, mi a baj? Mindenki azt akarta, hogy összeházasodjunk, hát megtettük!

Mindenki leszarta hogy MI nem akarjuk, hát én is leszarom akinek a házasság szentség és ezzel megsértem :-)

2012. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
49%
Én általában úgy vagyok vele, hogy tökmindegy, van-e házasság vagy nincs, de a GYIK véresszájú házasságmániásait elnézve mindig elmegy a kedvem az egésztől. Szerintük csak a házasság jelenti az elköteleződést, más nem, se 30 együtt töltött év, se 5 közös gyerek, se ezer éve közös bankszámla, csak és kizárólag az anyakönyvvezető előtt elrebegett igen, és aki szembe mer menni a véleményével, az csak azért teszi, mert neki nem kérték meg a kezét, pedig az az élet rendje, hiszen így van a Simsben is. Atyaég.
2012. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nagyon próbálom megőrizni a hidegvéremet de, ha most előttem állnál biztos össze vissza tépnélek. Olvasd már vissza még egyszer a Sims-es válaszomat Te nyomorult, hogy ki itt a véresszájú házasságmániás és ki szerint jelenti az elköteleződést csak az anyakönyveztető előtt elugatott igen. Ha majd megtaláltad azokat a sorokat, amikben erre engedtem következtetni, akkor pofázzál rólam és arról, hogy mi vagyok és milyen vagyok.
2012. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
37%

"Elettársként kisemmizhetnek a vagyonodból"

a kapcsolat jogi nyelven.


Erdemes elolvasni.


[link]

2012. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Lehet, hogy csak egy papír, de azért súlya van. Ha fiatalok vagytok (30 alatt) akkor szerintem felesleges kapkodni. Egyre inkább kitolódik a házasságkötéseknél is az életkor.
2012. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
30 körüli, dolgozó pár esetében 1 év.
2013. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt, én 25 vagyok, a párom 32 és még nem volt eljegyzés. Már beszéltünk róla, hogy mindketten szeretnénk esküvőt, gyereket, stb... Még nem költöztünk össze, mert nekem csak gyakornoki állásom van, nagyon keveset keresek. Viszont, ha lesz normális állásom, én szeretnék vele összeköltözni, jegyben járni, házasodni, gyereket szülni, mindezt még 30 éves korom előtt. És bár nagyon szeretem a páromat, néha elbizonytalanodok, hogy neki nem is vagyok annyira fontos, hisz még meg sem kérte a kezem. Persze ezt nem mondom neki, mert akkor én lennék a sárkány, aki csak esküvőt akar. De, ha ő is szeretne megházasodni 1-2 éven belül, akkor miért nem kért még meg? :( Nagyon kínos, amikor ismerősök szülei kérdezik, hogy mikor lesz már esküvő, meg gyerek, hisz az ő gyerekeiknél már van... És akkor próbál az ember lánya diplomatikusan válaszolni... :( Persze le kéne sz@rni, hogy mit mondanak/kérdeznek mások, de így, hogy tulajdonképpen olyan dolgokról kérdezősködnek, amiket már én is nagyon szeretnék, elég nehéz nem foglalkozni vele...
2013. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!