Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövőre lesz az esküvőnk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre lesz az esküvőnk, és én nagyon félek! Mással is volt ez így?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem akarok más emberrel lenni, soha, de félek hogy egyszer elromlik a kapcsolatunk/házasságunk!

Honnan tudhatom, hogy ő az igazi?

És már nem vagyok szerelmes sem, nem rajongok a vőlegényemért, mint régen!


Normális ez?

Ne haragudjatok a buta kérdésekért!


4 éve vagyunk együtt!



2012. nov. 23. 14:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A párom kétszer nősült, és csak utólag, sok év távlatából tudta kimondani, amit akkor is tudott magában csak gyáva volt belegondolni és kimondani, hogy érezte, hogy nem kellene egyik esetben sem összekötnie az életét az adott nővel. Be is igazolódott a ki nem mondott félelme, két válás, egy gyerek lett a végeredmény akit kéthetente látogat. Ha akkor okosabb és őszintébb magával sok szenvedést spórolhatott volna meg magának és a nőknek meg a gyereknek. Én nem suhannék át azon ha ilyen érzéseim lennének az esküvőmmel kapcsolatban. De ha úgy érzed szívből szereted és csak vele tudod elképzelni az életed akkor csak szimpla para. Légy őszinte magaddal, ez az útja a jó válasznak.
2012. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha félsz ne menj hozzá-rossz ómen.Az emberek nagy többsége megszokta érezni a jövőjét..
2012. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sztem sem normális. Vagy várj még ezzel, egyszerüen mondd el a párodnak amit itt leírtál, meg kell h tudjátok beszélni. Ez egy jó próbatétele is lenne a kapcsolatotoknak. Mivel ez felmerült benned, ez te vagy. Elnyomhatod az érzéseidet, meg hallgathatsz itt mindenféle véleményt, és dönthetsz az alapján, de az a lényegen nem változtat. Gondolj bele, milyen lenne ott állni és ezekkel az érzésekkel az esküvön kimondani egy igent? Ne kényszerítsd magad egy ilyen helyzetbe. Ahogy egy elöttem szóló is mondta, most még olcsó a helyzetet kezelni, jobban a végére járnod ennek. Sokszor az idö is sokat segít, de ebben a problémában a pároddal kell megoldást találnod. De azért a párod, nem?
2012. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Gondold át alaposan,hogy csak a lángoló szerelem hiányzik-e,esetleg más az oka,hogy így érzel és aszerint dönts.
2012. dec. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!