Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövőre lesz az esküvőnk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre lesz az esküvőnk, és én nagyon félek! Mással is volt ez így?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem akarok más emberrel lenni, soha, de félek hogy egyszer elromlik a kapcsolatunk/házasságunk!

Honnan tudhatom, hogy ő az igazi?

És már nem vagyok szerelmes sem, nem rajongok a vőlegényemért, mint régen!


Normális ez?

Ne haragudjatok a buta kérdésekért!


4 éve vagyunk együtt!



2012. nov. 23. 14:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ajjajj....kedves Kérdező, ez szerintem sem pánik, komolyabb gond van. Az igazinál eszedbe sem fog jutni ilyen gondolat. Onnan tudod majd.

Tedd mérlegre az érzéseidet, írd össze mi tart mellette, mi szól ellene, vesd össze és aszerint dönts! Nem kell férjhez menned, ha érzelmileg nem vagy biztos magadban! Sőt, nem is szabad!

2012. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
96%
Hááát, 5 éve vagyok házas, férjezett, vagyis asszony. és pontosan ugyanilyen érzések kavarogtak bennem is az esküvőm előtt. mert egy paragép vagyok és mindenen parázok. ha amúgy is hajlamos vagy a szorongásra, akkor nem biztos, h kétségbe kell esned eféle érzésektől. szóval akkor két éve voltunk együtt, a hetedik évünkbe léptünk, van egy kétéves kisfiunk és hullámvölgyek és hegyek jönnek-mennek, de szeretjük egymást így-vagy úgy és kitartunk egymás mellett jóban-rosszban
2012. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel az exemnél úgy voltam, hogy 1 év után megkértem a kezét, majd 6-7 év után sem tudtam elvenni feleségül...


Aztán jött a nagy Ő! Ővele egyáltalán nem éreztem olyat, mint az exnél. Vele nagyon nagyon vártam az esküvőt. Élveztem a készülődés minden egyes percét. Maga az esküvő egy álom volt.


Ha vannak közös céljaitok, akkor és élvezettel közösen küzdötök értük, akkor érdemes küzeni!

2012. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Elég gáz ez az érzés amit leírsz.

KÉrdezd meg magadtól, hogy ezzel az emberrel akarod leélni az életed, vagy ha jönne egy jobb, egy más, egy olyan amire igazán vágysz akkor őt otthagynád? Vagy ilyen nem jöhet, mert bárkivel is találkoznál, csakis a vőlegényeddel akarnál élni. Ha a válaszod igen, akkor ő az igazi, hiába parázol. De ha a válaszod nem, mert igazából a szíved mélyén vársz valakire, másra, akkor ne házasodj. Igaz ahhoz bátorság kell, hogy ezt kimondd magadnak és a másiknak, de még mindig jobb mintha becsapod őt és magadat is boldogtalanná teszed. Én 5 éve vagyok a párommal, de nemet mondok mikor megkéri a kezem. Időről időre megteszem. Nevetek persze, hogy én többet nem házasodom, /már voltam házas/ de igazából a szívemben várok valami másra, valaki másra. Nem szép dolog, mert szeretem őt, de ha fiatal lennék, és első házasságra készülnék ahová gyerekeket akarok majd szülni, eszem ágában nem lenne tovább ebben a kapcsolatban maradni. Én ezt élem meg, tapasztalatból pedig ezt tudom mondani neked. 38 nő

2012. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na,itt a válaszok után most én is elbizonytalanodtam saját magammal kapcsolatban..:)
2012. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kiragadtam néhány mondatodat, olvasd át!


"Jövőre lesz az esküvőnk, és én nagyon félek!

Honnan tudhatom, hogy ő az igazi?

És már nem vagyok szerelmes sem."


Biztos, hogy nem csak azért erőlteted esküvőt,

mert már minden ismerősnek elhíreszteltétek??

Most még "olcsón" meggondolhatod magad...

2012. nov. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem normális.

Mi augusztusban esküdtünk 7 év után ( 3 év együtt élés után) és alig vártam már hogy a felesége legyek. Eszembe sem jutott hogy ő e az igazi vagy sem. A szerelem dologra meg csak annyit hogy sokszor megbeszéljük hogy mi nem szeretjük egymást hanem imádjuk. Minden nap várjuk a hétvégét hogy akkor egész nap együtt. A munkahelyről napi szinten 2-3 szor minimum beszélünk. Lehet másnak ez gáz de mi így szoktuk meg, és megtehetjük.

2012. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mi is mindignagyon várjuk hogy együtt legyünk, jól meg vagyunk. Senki sem tud az esküvőről, tehát nem a lemondásról van szó, és ha bele gondolok vele szeretném leélni az életemet!
2012. nov. 30. 18:56
 19/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy felsz es megijedtel teljesen normalis!

En pontosan ugyan ilyen voltam 23 evvel ezelött. Annyire beparaztam, hogy el sem hinned!

A hagyomanyok szerint anyueknal aludtam az esküvö elötti ejszakan... Na addig meddig gondolkodtam meg elszöktem. Igen elrohantam az utolso ejszaka. Nagyon sokat gondolkodtam aznap este es reggeli 10-kor hazamentem anyuekhoz. Had ne mondjam, hogy mennyire meg volt ijedve mindenki, hogy leleptem :) En viszont akkor mar teljesen biztosan es boldogan vartam, hogy kimondhassam azt a bizonyos igent! Szoval csak nyugalom, normalis, hogy ezt erzed!

2012. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Szia szerintem csak gondolj a szép dolgokra amit együtt csináltatok és biztos jobban leszel
2012. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!