Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Októberben lesz az esküvőnk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Októberben lesz az esküvőnk, szeretnék a vacsorán édesanyámnak és anyosomnak egy olyan ajándékot adni amitől eláll a szavuk! Ez meglepi lenne még a párom sem tudna rola! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: mi van? Én nem értem!
2009. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A párom sem tudna róla???

Már mint arról hogy szeretnék készíteni vagy venni valamit az édesanyjának és az enyémnek!Szeretném ha neki is meglepi lenne!Ebben mi a rossz?

2009. aug. 20. 11:20
 13/20 A kérdező kommentje:
Minek kell bele kötni ilyen dolgokba?
2009. aug. 20. 11:21
 14/20 anonim ***** válasza:
8%

Hát,nem valami csavaros eszed van,kismenyasszony!!!

Azt kérdezted,mitől állna el a szava anyudnak és anyósodnak!!!Hát attól,ha a párodnak semmi köze nem lenne a gyerekedhez!!!

Háát....

A válaszadó feladta a leckét....

Neked pedig beletört a bicskád....

2009. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%
A 15:14 tökéletesen értette.A magyarázata, mint ha az enyém lenne.Azért még annyit kiegészitésül, és most idézem a "kismenyasszony" kivánalmát.Íme."Ez meglepi lenne még a párom sem tudna róla!" Naná, még csak ő lepődne meg igazán.És az már csak hab a tortán, hogy későn(!) van a lagzi.
2009. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szegénykén miért jó viccelődni,gondolom ő meg teljes ideg lehet!na mindegy!

Mivel én már anya vagyok,én nagyon örülnék egy olyan ajándéknak mint pl.egy régi nagyanyáink féle tányérba,vagy valamilyen tárgyba amit fel lehet akasztani a falra egy gyönyörű szép édesanyáknak szóló meghitt kis verset gravíroztatnál,szerintem ez minden édesanyát akiben érzelem van szíve mélyéig meghatná,és ha majd mindig ránéz arra a tárgyra (hiszen biztos,hogy olyan helyre fogja rakni ahol mindig látja ő is és mindenki)és végigfutja szemeivel a verset tuti élete végéig mindig könnybe fog lábadni a szeme!

2009. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

15:14 Nagy poén volt!

Csak kár, hogy mindenkinek meg kellett magyarázni...

2009. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tizenöt:tizennégy? Én ilyent nem találok!Vagy nem ugyanazt az oldalt nézzük?
2009. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy 6 éves édes kislány unokától, akit eddig az apácák neveltek, tuti mindenkinek elállna a szava. :-)
2009. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

09:08

Pipáld ki a "szeretnéd a nem hasznosnak bizonyult válaszokat is látni" rublikát a kérdés alatt!

2009. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!